Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan lehet látni, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet látni, hogy egy fiú egy buliban azért megy oda hozzád, hogy felvigyen magához egyéjszakásra, vagy szeretne tényleg megismerni?

Figyelt kérdés
21/l

2022. nov. 3. 09:29
1 2 3
 21/26 A kérdező kommentje:
Én évente kb. két buliba megyek el, hogy jól érezzem magam együtt a barátaimmal, sosem kavartam random sráccal (ismerőssel sem :)). És csak egyetemi bulikba járok. Szóval nem hiszem, hogy “bulis” csaj lennék, úgyhogy biztos nem én vagyok az egyetlen, aki ilyen és mégis ott van a bulin. Csak gondolom ők nem mernek odajönni beszélgetni..
2022. nov. 3. 19:26
 22/26 anonim ***** válasza:

#21

Nem is feltétlenül rólad megy a filozofálás kérdező, csak megszaladt a téma, és keressük az igazságot :)

De tényleg nem fogsz tudni buliban rendesen ismerkedni, a saját fejfájásod elkerülése érdekében, ne is vedd célba ezt. Mert az nem az a terep, ahol a mély kapcsolatok köttetnek.

2022. nov. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
66%

"Igazából hozzám is eddig csak komolytalan fiúk jöttek oda buliban, és szinte rögtön le is állítom őket."


"Én évente kb. két buliba megyek el, hogy jól érezzem magam együtt a barátaimmal, sosem kavartam random sráccal"


Tehát 21 éves vagy, voltál akkor eddig életed során max 10 buliban a barátaiddal és elvből nem is ismerkedsz "random sráccal", és az a dilemmád, hogy hogyan szürd ki az egyéjszakás próbálkozókat a bulikban...


ügyes troll kérdés

2022. nov. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Nekem mindig azt mondták a csajok, hogy olyan huncut szemem van és bele van írva, hogy csak komolytalan szándékom van.

Nem vitatkoztam ezzel.

2023. nov. 23. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Egyetemi bulikda harok es nem vagyok egyetemista , csak dughato noket keresek. R9f
2023. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
40f*
2023. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!