Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borderline férfival szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline férfival szabad kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem rég találkoztunk, egyre közelebb kerülünk egymáshoz, kölcsönös a vonzalom. Az első randi jól alakult, minden rendben volt. Tényleg egy nagyon aranyos, humoros ember, előzékeny, így nem is gondoltam volna. Azt tudtam hogy depressziós de nem gondoltam hogy akadály lenne viszont egy közös ismerős elmondta hogy borderlineos. Ami fura volt elsőre mert számomra egyáltalán nem mutatja, de utánaolvasva azért van pár intő jel. Elképzelhető hogy csak vetít és valójában tényleg borderlineos? Az ismerős elég megbízható. Ilyen esetben mit tanácsos tenni? Semmi esetre sem szeretnék sérülni és toxikus kapcsolatban de már kezdek beleszeretni és nem tudom mit tegyek. Szerintem enyhébb lehet ha képes titkolni.

2022. nov. 3. 12:49
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
54%
Nem lehet kibírni épp ésszel egy borderline-os mellett.
2022. nov. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
88%
Nekem volt borderline-os partnerem, nem volt hajlandó terápiára járni, helyett ivott és drogozott, ez több hónap után derült csak ki. Egyre durvább lett, teljesen átalakult a kezdeti viselkedéséhez képest, minden módon megpróbált maga alá taposni, pánikbeteg lettem mellette, pszichiáterhez kellett fordulnom. Mindezt 2 év alatt érte el.
2022. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezek szerint el kell engedjem. Fáj mert tényleg megszerettem de nincs szükségem egy ilyen párkapcsolatra.

Az ismerős onnan tudja hogy elmondta neki.

2022. nov. 3. 20:51
 14/26 anonim ***** válasza:
41%
Csak akkor kezdj vele, ha ki akarod próbálni, milyen a pokol legmélyebb bugyraiban élni.
2022. nov. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
77%
Sajnos én is panikbeteg lettem a bpd-s párom mellett:(
2022. nov. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
86%
Már ketten lettünk pánikbetegek akkor. Ismerek egy lányt, aki a bordi anyja miatt pánikbeteg.
2022. nov. 3. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
61%
Soha életemben semmit sem bántam meg annyira, mint hogy beleestem ebbe a bordiba, TELJESEN más emberek, mint amit az első hónapokban mutatnak magukról! Ez csak színjáték, tapadnak, utána mindent követelnek tőled, pénzed, időd, húsod és véred...
2022. nov. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
57%
Mivel nekem nagyszülőm volt bordi, a minta miatt kettő bordihoz is volt szerencsétlenségem, kibírhatatlanok, okosak, bármire képesek, de a halál közelít, ha bordival élsz, és nem leszel hosszú életű, mert megöl a feszültség.
2022. nov. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
53%
Kirándultok, elkezd esni az eső a szabadban, és te vagy a hibás, veled kiabál miatta, ha kérded, mért bánt, egyre hangosabban ordít, engem nem ütött meg, de láttam, csak idő kérdése a testi erőszak nála.
2022. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
84%
Ők nagyon-nagyon szenvednek, de nem menthetők, van terápia, ami az erőszakos viselkedést segít csillapítani, de valódi javulás nincs. Igen, amilyen aranyos az elején, olyan sátáni durva lesz fél-egy éven belül.
2022. nov. 4. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!