Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Borderline férfival szabad...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Borderline férfival szabad kezdeni?

Figyelt kérdés
Nem rég találkoztunk, egyre közelebb kerülünk egymáshoz, kölcsönös a vonzalom. Az első randi jól alakult, minden rendben volt. Tényleg egy nagyon aranyos, humoros ember, előzékeny, így nem is gondoltam volna. Azt tudtam hogy depressziós de nem gondoltam hogy akadály lenne viszont egy közös ismerős elmondta hogy borderlineos. Ami fura volt elsőre mert számomra egyáltalán nem mutatja, de utánaolvasva azért van pár intő jel. Elképzelhető hogy csak vetít és valójában tényleg borderlineos? Az ismerős elég megbízható. Ilyen esetben mit tanácsos tenni? Semmi esetre sem szeretnék sérülni és toxikus kapcsolatban de már kezdek beleszeretni és nem tudom mit tegyek. Szerintem enyhébb lehet ha képes titkolni.

2022. nov. 3. 12:49
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
83%
Nekem "csak" egy depressziós, hangulat ingadozásos barátnőm volt, de már az is néha a pokol volt. Ha a szüleivel veszekedett rajtam csattant, ha a barátnőjével az is. Szerettem őt, mert egy nagyon jó ember és ki akartam tartani mellette, de éreztem, hogy fel fog emészteni így 3 hónap után feladtam és szakítottam vele. Személy szerint semmi rosszindaltból, én azt mondanám kerüld el, mert előbb-utóbb felemészt és a végén még te is akar depressziós leszel.
2022. nov. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
76%
Nem, nem jó ember, ha rajtad veri le a rosszkedvét. A jó ember nem tesz ilyet.
2022. nov. 4. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
70%

#9-es tovább lehet adni igen csakhogy az nagyon nem genetika, hanem ugyancsak a környezeti hatás, hiszen milyen szülő egy borderline, az említett erőszak elhanyagolás stb a borderline szülő azt tudja adni amit ő is kapott

..na ezert "öröklődik" ezt hiszik genetikának

2022. nov. 23. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
27%
Semmi baj a borderline-okkal, de inkább ne is legyél vele ha itt kell igazolást keresned, hogy kivel legyél párkapcsolatban 😃
2022. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 Krisparker válasza:
24es de van baj a borderline-okkal, nagyon komoly baj van velük! Képtelenek hosszútávú egészséges párkapcsolatban megmaradni és ez nincs rájuk írva! Sőt! Sokuk eleve gyönyörű és értelmes meg aranyosnak és jószívűnek mutatja magát, és teljesen levesz a lábadról(téged is, hiába gondolod magad nagyon okosnak),ha el is mondja hogy súlyos mentális problémái vannak, elbagatellizálja, mert szüksége van neki is arra hogy szeresd, és hogy szerethessen, de az ő szerelme más, az képes egyik napról a másikra átalakulni gyülöletté, és sokszor ezt mindenfajta különös ok nélkül! Állandó drámázás,játszmázás, manipulálás,és kontroll ami egy ilyen embert jellemez egy kapcsolatban!azért ha ezt előre tudja valaki, nem biztos hogy bevállalna egy ilyen kapcsolatot...
febr. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Meg mindig tartom ahhoz, hogy nincs gond velük. Tudom milyen a borderline, több is van a környezetemben. Én jól el vagyok velük, tapasztalatból írtam azt amit írtam. De azért köszi!
febr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!