Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőtársaim, irodai környezetben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőtársaim, irodai környezetben a ti hátatokat, karotokat is megsimítják a férfi kollégák, ez tök normális?

Figyelt kérdés
Én mindig a szolid, rendes, jófej nők társaságát kerestem egész életemben, a kevéske monogám párkapcsolatom mellett, így nem tudom pontosan, hogy ez mennyire normális, és miért van.Lányok körül lebzseltem. Régebben, mikor én voltam új, is simogatott meg 2-3 különböző kolléga karon, háton, meg most az új férfi kollégák is csinálják. Lehet mindenki mást is, mert pusztán barátságosak, vagy mikor megköszönik, hogy segitettem nekik valamiben, de lehet én váltom ki ezt belőlük valamivel. Ez normális, csajok?Férfiak, mi váltja ezt ki belőletek? Szolid vagyok, semmi mellkidobás vagy miniszoknya...kolleganőimnek nem merem elmondani.

2022. nov. 4. 17:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
52%

Már 1000x leírtam , de akkor legyen 1001 , az etikett meghatàrozza hogy milyen kapcsolatban , hol illik megèrinteni az azonos neműt, és az ellenkező neműt.


Keress rá , gugli a barátod.

Ha a simogatás a protokoll által meghatározott területen történt ,oké

Ha nem ,akkor mehetsz vele a bíróságra, vagy a kolléga feleségéhez hogy adja rá a rovidpóràzt.


Bszki úgy írtál be , mint akit a munkahelyen megerőszakolták

2022. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Te nem érted. Ez napi szjnten fordul elő velem mostanában. Miért ne kérdezhetném meg, hogy

normális e? Én nem erintgetek férfiakat.

2022. nov. 4. 17:52
 3/22 anonim ***** válasza:
36%
Ugy latszik mar a kutyak is kerdeseket irnak. Azokat szoktak napi szinten simogatni.
2022. nov. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem az. Felnőtt emberek tudják érzékeltetni, hogy a másik átlép egy határt. Miért nem szólsz, ha zavar?
2022. nov. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Normális mert meg akar dugni,így jelez.
2022. nov. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerencsére nem, de nem is hagynám és nem vagyok annyira közvetlen velük. Jóban vagyunk, de csak kollegális szinten. Valószínűleg ezért se, meg amúgy is normálisak és mindegyikük kapcsolatban van.

Szerintem ez nem az, ami belefér kollégák között, főleg ha téged kényelmetlenül érint. Nyugodtan húzódj odébb, ha zavar, ha ez se elég, akkor meg szólj neki, hogy ne csinálja.

2022. nov. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Odébb húzódom, automatikusan. Nem is nagyon ismétli meg ugyanaz a kolléga, mindig másik csinálja. Ezert nem merem elmondani a többi csajnak. Nem közvetlenkedem, hidd el.ők is van, hogy foglaltak, van 3 gyerekes apa is, aki csinálja. Ja, és nem terjedhetett el rólam semmi pletyó, mert nincs mi, senkivel semmibe nem keveredtem itt.
2022. nov. 4. 18:16
 8/22 A kérdező kommentje:
Lehet ok csupán az, hogy 158 cm vagyok? Tehát alacsony?
2022. nov. 4. 18:18
 9/22 anonim ***** válasza:
én azt nem értem, miért nem jelzed ezt a főnöknek? oké, lehet nem segít a helyzeten, de jobb, mint itt ezredjére is megkérdezni
2022. nov. 4. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
50%
Olyat bacnék a kezére, aki úgy ér hozzám, hogy én nem akarom hogy 2 hónapig gipszben lenne. Úgy látszik neked ez bejön mert akkor nem hagynád tapizni magad.
2022. nov. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!