Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kellenek felszínes kapcsolatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellenek felszínes kapcsolatok ahhoz, hogy megismerd magad és komoly szereteten alapuló kapcsolatot ki tudj alakítani vagy nem kell, akár tapasztalatok nélkül is meg lehet valósítani?

Figyelt kérdés
2022. nov. 8. 08:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a szakítással járó fájdalom nagy személyiségbefolyasolo erővel bír. Nem gondolom, hogy én pl a korábbi kapcsolataim nélkül ugyanannyira ismernem magamat és az igényeimet. Ugyanakkor egyik korábbi kapcsolatom sem volt felszínes.

Felszínes kapcsolatról nem tudok nyilatkozni, de szerintem kell hozza párkapcsolati tapasztalat, hogy az ember tisztában legyen magával és azzal, hogy mit keres, meg tudja becsülni azt, amije van.


24N

2022. nov. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Önismerettel sikerül, nincs értelme másokat megbántani
2022. nov. 8. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom kapcsolatok nélkül is lehet önismeretet fejleszteni és tudhatja azt, hogy mit akar, csak sajnos nem mindig jön össze a kereslet a kínálattal és emiatt sokáig egyedül lehet maradni, de úgyis fejlődhet valaki.
2022. nov. 8. 09:24
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez igaz, nem egyszerű, főleg a mai világban, ahol tele van lelkisérült, egoista emberrel...
2022. nov. 8. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Nem történik semmi olyan, ami esetleg motivalhatna. Mondjuk ha történik az emberrel valamilyen tragédia, az elég motiváló, de azért fiatal korban nem jellemző, hogy az ember ateljen ilyet a szakitason kivul.
2022. nov. 8. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kellettek ehhez felszínes kapcsolatok. Önismeret, mások példáiból tanulás, nyitottság, esetleg pszichológiai témákban való olvasás / jártasság segített eleget.
2022. nov. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi a cél?
2022. nov. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha felnőttél agyilag is, akkor nem kell
2022. nov. 9. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!