Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell vkivel bunkózni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell vkivel bunkózni meg flegmázni csak azért mert nem jóképű?

Figyelt kérdés
Mindennapi élethelyzetekben. Normálisan beszélsz, nem hajtasz, nem teszel célzásokat, de csak azért mert átlagos/kissé rondább vagy, szinte emberszámba se vesznek. Kelletlenül válaszolnak, úgy viselkednek, mintha akarnék valamit, undorkodva bámulnak, stb. Miért kell ezt? Oké, nem tetszem, semmi baj. De ha csak annyit mondok h "jo reggelt" vagy megkérdezek vmi alap dolgot a kollegáktól, akkor miért kell akkor is a képembe tolni nonverbálisan h mennyire undorodnak tőlem? Nőkre gondolok főleg....
2022. nov. 9. 12:14
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szar emberekkel vagy körülvéve, ennyi.

Én (nőként), senkire nem nézek undorodva egy amúgy ápolt, de számomra nem feltétlen vonzó külső miatt.

2022. nov. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj... Én azt gyanítom, hogy vagy csak beképzeled ezeket a reakciókat vagy közel sem viselkedsz annyira normálisan, mint azt hiszed.


Tudom, hogy vannak nagyon bunkó és kegyetlen csajok, de aki folyamatosan azzal szembesül, hogy látvábyosan undorodnak tőle, az valamit nagyon rosszul csinál.

2022. nov. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy hülyékkel vagy körülvéve vagy másmiat nm szeretnek.
2022. nov. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akivel én találkoztam nemrég, ugyanezt érezhette, pedig nem akartam bunkó lenni. Egyszerűen már a kérdést dadogva mondta el, később esett le, mit szeretne, mert vagy 10 évvel idősebbnek tűnt nálam alsó hangon, és hát eszembe sem jutott, hogy akarhat valamit. Meglepett, a kelleténél kicsit ridegebben mondtam, hogy emailt írok, nem érek rá, utána még ott állt, motyogott valamit, furcsa volt, közben lenéztem a telefonra a kezemben, mire visszanéztem az emailből már nem volt ott. Tuti azt hiszi, hogy bunkó vagyok, mint mondjuk te is.


Vannak, akik nehezen váltanak ki szimpátiát másokból, én is ilyen vagyok, a pasi is, és valószínűleg te is. Általában bunkónak gondolnak, pedig csak zavarban vagyok és próbálom röviden kifejezni magam, nem vagyok valami összeszedett. Sokkal több ilyen ember van, mint gondolnád, ráadásul ilyen helyzetekben rosszabbul reagálunk.

2022. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
85%

Lehet hogy az én kollégám is ezt gondolja hogy azért vagyok vele bunkó mert nem néz ki jól.


Pedig az az oka hogy egy idióta, sghulye ember aki csak magával foglalkozik, azzal nem hogy csapatban kellene dolgoznia.


Nem gondoltal még arra hogy esetleg nem csak a kulsoddel van baj?

2022. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem csak munkahelyen van ez, olyan helyzetekben is ahol csak a külsőm látszik (pl boltban). Az eladót megkérdezem mi hol van de látom h fintorog kb
2022. nov. 9. 14:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
És miért gondolod hogy csak veled bunkók? Én szép nő vagyok, mégis sokszor bunkók velem férfiak is, nők is. A boltban, az utcán, a buszon.. Stb.
2022. nov. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

Az eladók többsége mindenkivel bunkó, nemcsak a nem jóképű férfiakkal... és meg is értem őket, mert voltam eladó, és könnyen megkeseredik az ember, mert annyi büdös bunkó vevővel találkozik, hogy csak na...

Munkahelyen meg vagy rosszul fogtad ki a társaságot, vagy abba is fntorgást látsz bele, hogy nem csillogó szemekkel, 100wattos vigyorral meg szuperlelkesen válaszol vki.

2022. nov. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Más tapasztalatait én nem érzékelem. De jó, h igy mondod h veled is, másképp nem tudnám...és h szép is vagy....nem értem miért....
2022. nov. 9. 18:12
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert vannak bunkó emberek. Meg mert van olyan hogy egy alapvetően kedves embernek rossz napja van.
2022. nov. 10. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!