Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nézeget a közösségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézeget a közösségi médián ha lelépett?

Figyelt kérdés

Magamból kiindúlva én nem nézek olyan embert aki nem érdekel illetve pénzt se költök rá.

Nemrég megismertem egy fiút. Randizgattunk, igazából úgy éreztem minden sinen volt. Meghívott italozni és enni. Nem sajnálta rám a pénzt pedig nem akartam ,hogy ő fizessen..

Majd együtt töltöttük az éjszakát. Minden remek volt, magához ölelt reggelig, és reggel is munkába menet elött visszahúzott az ágyba él ölelt. Aztán elment, és nem írt többet..Ezért rákérdeztem hogy mizus,de egy bugyuta "lerázós" szöveget kaptam tőle.Rákérdeztem haverjainál ,hogy mi van,és azt mondták ,hogy úgy adta elő,hogy aranyos vagyok,de túl sok.( Ez egyáltalán nem látszott rajta..főleg miután többször elmondtam hogyha bármi van szóljon,mondja,mert nem szeretem a játékokat..legyünk őszinték).

Azóta nem írt,ugyhogy így vettem ,hogy nem érdeklem.

Viszont nem értem,hogy akkor miért nem követ ki, és minek nézeget?

Ezt sose értettem senkinél.Kíváncsi vagyok ez mitől van főleg ilyen helyzetekben.


2022. nov. 10. 22:35
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy imádja a művészetet, te meg festesz, rajzolsz, az nem függ össze.


A válaszok alapján pedig tényleg sok vagy. Mindenre sokat reagálsz, mindenütt te vagy, nem kíméled a megjegyzéseket sem. Talán picit visszább kellene lépni (nem reagálni mindenre, csendben maradni), hagyni kicsi helyet a másiknak, mert mindenki szereti, ha beszélhet magáról.


Nézegetni mindenki azt néz, amit akar. Ezzel mi problémád van? Ha probléma, akkor tiltani kell és megoldottad. Ha kevesebb lennél, akkor lehet érdekelnéd. Azaz ha mondjuk ráírsz és úgy csinálsz mintha érdekelne a válasz, az lehet segíthet.

2022. nov. 11. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Azért nézi a sztoridat, mert nincs min tovább lépnie veled kapcsolatban. Mivel teljesen semleges vagy neki, arra sem veszi az energiát, hogy ki kövessen, mert nem kelt benne rossz érzést, ha lát téged, mivel nincsenek érzései irantad.
2022. nov. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:

Szereti a művészetet én meg destek rajzolok. Összefügg ,mert odáig volt a képeimért,és akkor kerűlt szóba a művészet.


2. Nem, nem zavat,hogy néz csak érdekel mi jár ilyenkor az emberek fejében,de ezt már leírtam ezerszer.


Ittmeg persze ,hogy sokat órokár bocsi,mert egyszerűen a társaság fele azért van itt,hogy kötekedjen. A Másik fele,meg nem érti a szöveget.🤷‍♀️

Es nem a lényeget ragadja meg.

Ahogy most ez is.Elmondtam.nem az érdekel ni volt a hoba vagy mi nem,mert ki tudja mi van az ő fejébe,csak találgatni lehet.

Engem csak annyi érdekelt,hogy ha valakivel jol érzi magát valaki.majd kisiklik a dolog és lelép..akkor minek követi nyomon? Én pl nem nézem exeimet,mert látom,hogy raknak ki dolgokat de nem igazán izgat mit csinálnak éppen.Nem tiltom őket mert minek ,de nem kifejezetten nézem hogy mi van velük.

Minden ember más persze.

Engem meg szimplán érdekelt a dolog, de ezen az oldalon amúgy mindegy is mit kérdezek, mert csak akkor jön " válasz " ha bele lehet kötni, vagy lehet piszkálni másolat.

Persze közben a lényegre sose jön válasz max 1 - 2. Innentől kezdve már nem is érdekel,mert már úgyis csak az elemezgetés lesz itt is🤷‍♀️

2022. nov. 11. 09:09
 24/29 A kérdező kommentje:
*Írok
2022. nov. 11. 09:10
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
De ő nem az exed, olvasd el, amit a hozzászólásod felett irtam.
2022. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg vegyes érzelmei vannak. Nem minden fekete és fehér. Valszeg egy részed tetszik neki, de megismert egy olyan oldalad is, ami nem, ami neki túl sok.
2022. nov. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésedre a választ a 22-es szerintem teljesen jól megfogalmazta, ide is másolom ha nem baj:


"Mivel teljesen semleges vagy neki, arra sem veszi az energiát, hogy ki kövessen, mert nem kelt benne rossz érzést, ha lát téged, mivel nincsenek érzései irantad."


Szerintem erről van szó.

2022. nov. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Kanadában vagy, és ő is ott van Kanadában?
2022. nov. 12. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:

Tudom,hogy nem az exem.Őket saját példából hoztam fel.De felhozhatok x y embert. Aki nekem semleges azt nem követem ki,de nem is nézem mert nem érdekel. Ezért furcsáltam.


Ezért gondoltam rákérdezek itt, hátha minél több válasz jön annál könnyebben összerakom a tapasztalatokból ,hogy mizu de helyette mivel inkább kötözködés jött,meg kombinálás, így inkább ha ciki ha nem rákérdeztem a srácnál.


Nem akartam letámadni,mert biztos gáz,és ha volt is egy kevés esélyem,már biztos nincs, de nem volt kedvem tovább ezzel az oldallal szenvedni. Jött néhány értelmes válasz,de több volt a mocskolódás itt is,és privátba is.


Az eredmény az lett,hogy annyit mondott a srác,hogy nem tudja eldönteni,mert kevés az ideje én meg leszögeztem,hogy komolyat akarok,ő meg nem biztos még, szóval alapjáraton tetszettem neki de sok volt ,hogy túl magabiztosan eldöntöttem,hogy én akarom őt és komoly kapcsolatra. Azt mondta ettől megijedt,mert ez gyors,és nem tudja ezt nyúhtani,így inkább néz,mert szépnek tart,meg aranyosnak de nem hiszi ,hogy jó lenne a folytatás ,mert neki ez nyomás volt.

Ennyi. Meg persze moshogy ráirtam ,már erőszakosnak is tart és ez + 1 indok ,hogy jobban a nem felé ment,de erre meg számítottam.

2022. nov. 12. 13:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!