Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg rossz következményekke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg rossz következményekkel járna, ha egy nő hozzáképest alul választana partnert? Szerelem így kialakulhat?

Figyelt kérdés
Nem vagyok híve ennek az alul-felül választás ideológiájának. Úgy gondolom a szerelem, vonzalom nem az alul-felül választás függvényében alakul ki, de valamiért sokan hisznek abban, hogy a férfinak felül, nőnek alul kell lennie. Inkább az egyenrangúságban hiszek, társadalmi státusztól függetlenül,mert szerintem egy női orvos, melós férfi kapcsolatból is lehet egyenrangú kapcsolat. Én csak kíváncsiságból kérdezem.
2022. nov. 14. 09:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem probléma, ha a két ember közt túl nagy a szakadék, és teljesen mindegy, hogy kinek a javára.


Biztos mindenki tud ellenpéldákat, és én sem abban hiszek, hogy most aztán egy excel táblázatban kell kiszámolni, hogy ki milyen "szinten" van, de azért nem árt, ha nagyjából (!) azonos háttérrel, műveltséggel és tervekkel rendelkeznek a felek.


Nőként én erre törekszem... Nem zavar, ha a barátom egy-egy ponton "alattam" van, csak úgy nagy általánosságban ugyanott tartsunk az életben és legyen hasonló az értékrendünk.

2022. nov. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Lehet más a végzettsége, dolgozhat mást de itt van ami talán még fontosabb, az pedig a látvány.


Teszem fel ugyanolyan igényes e a külsejére a ruhájára (lehet 10.000 ft-ért is szép ruhát kapni) a megjelenésére, tisztaságára.

És elég intelligens e. Képes e azonosulni a másiknak a társaságával.


vagy pedig egy bunkó paraszt. az intelligencia nem a végzettségtől függ. az szakirányú tudás.


de tény, hogy mondjuk egy sebész doktornő vagy magasabb beosztású nő, nem igazán jön össze egy árufeltöltővel.

2022. nov. 14. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Konkrét eset,ha nem én látom el sem hiszem.

50 éves házaspár,nő főorvos az egyik megyei kórházban,férje munkanélküli,alkalmi melós.Még jogsija sincs a csávónak.25 éve élnek együtt,válni nem akarnak.

Na akkor hogy is van ez?

Onnan ismerem őket férje dolgozott nálam az egyik cégemnél.

2022. nov. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Fura, hogy alulválasztásban csak a munkát említed.
2022. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
0%
A környezete nem fogja ezt sokáig hagyni, kikezdik, átvitt értelemben csipkedik, piszkálják, ültetik a bogarat a fülébe, hogy "jobbat érdemel" és a végén el is érik céljukat. Legrosszabb ilyen téren a két szülő, de főleg anyuka.
2022. nov. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Igen, ész a cúna nők mind bábuk.


Ugorj már ki valahonnan.

2022. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
85%

5

Tapasztalat? XD

2022. nov. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha a ferfi kevesebb barmiben mint a no a kornyezet szamara , baratok,haverok,csalad,ismerosok szova fogjak tenni . Az igaz embert nem lehet befolyasolni mert amit akar azt o akarja es nem xy donti el helyette.
2022. nov. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Fordítva is szóvá teszik, ne aggódj.
2022. nov. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ritka, mint a fehér hollò. Szerintem 1000-ből egy, ha működik. A szerelem valòban nem válogat, de hosszù távon mondjuk, hogy tud közös jövőt építeni egy orvos meg a takarítò párja. Környezetemben, munkahelyen is azt látom, hogy a tanult emberek szintén tanult emberrel vannak. Nem hallottam még, hogy egy ügyész nő a gondnok felesége lenne
2022. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!