Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál összezavar a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál összezavar a viselkedése. Nem tudom, hogy egyáltalán mi is "van köztünk"?

Figyelt kérdés
Csajról van szó, de nem tudok kiigazodni rajt. Egyik nap tök lazán, elbeszélget, mély szemkontaktus stb.. majd következő alkalommal mintha ott se lennék, vagy levegőnek néz, vagy átnéz rajtam... rám sem néz, csak mindenki másra. Viszont ami fura, hogy azt észrevettem, hogy sokszor "tükrözi" a mozdulataimat, ha egy társaságban vagyunk, még ha közömbös is velem. Szerintetek érdemes kezdeményezni? Vagy inkább hagyjam? Ez a kétértelmű viselkedés egyre inkább azt mutatja, hogy nem érdeklem gondolom...

2022. nov. 16. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
A te viselkedésed mennyire egyértelmű? Nem lehet, hogy te is vegyes jelzéseket küldesz és amikor nyíltabb veled, utána megijed, hogy csak félreértett valamit?
2022. nov. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ezen én is elgondolkoztam már... de igazából amikor nyíltabb annak totál örülök, sosem mutattam volna közömbösséget iránta ilyenkor. Visszagondolva, én nem hinném hogy vegyes jelzéseket küldtem volna, próbáltam mindig nyitott lenni :)
2022. nov. 16. 20:37
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Értem. Szerintem hívd el kettesben találkozni, ha értelmes csaj, akkor nem lesz a feltétlenül "szükségesnél" kellemetlenebb a szitu abban az esetben sem, ha neadjisten elutasít. Ha pedig nyitott rád, csak egy pluszpont lesz, hogy meglépted ezt.
2022. nov. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
rám sem néz, csak mindenki másra - simán lehet, hogy zavarban van és ezt szeretné leplezni. Én emgkockáztatom, hogy tetszel neki.
2022. nov. 17. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, de el is vetettem gyorsan, mert aki tetszik nekünk azt azért általába szeretjük nézegetni nem?? 😊
2022. nov. 17. 09:48
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mikor nem látja. :D
2022. nov. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
97%
Hát mivel nincsenek t*keid kezdeményezni, elhivni egy randira nem tudja, hogy csak játszol-e vele, úgyhogy gyorsan novessz és hívd el pl. kávéra :)
2022. nov. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
59%
Én inkább nagyívben elkerülném. A legproblémásabb fajta, aki már most is játszmázik és azt sem tudja, mit akar.
2022. nov. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
#8: Én saját magamból kiindulva tudom, hogy nem azért viselkedek így, mert nem tudom, hogy mit akarok. Pont amiatt, hogy tudom, hogy az adott emberre vágyom, hülyén (sokszor zárkózottan) viselkedek, pedig egy nagyon nyitott, bohókás személyiség vagyok. Nem játszmázás miatt.
2022. nov. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
45%
Próbálj meg egy ideig más nővel foglalkozni a jelenlétében. Azonnal pepipul. Egyszerű emberi játszma. Tetszel neki, csak kicsit billegeti magát. N
2022. nov. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!