Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon összezavar egy srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon összezavar egy srác viselkedése. Bővebben lent. Véleményetek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác ismerősöm, akivel mindig véletlenszerűen összefutok az utcán és tök jól elbeszélgetünk. Multkor meglátott a buszon, integettünk is egymásnak és képes volt átszaladni miattam az úttesten és még éppen fel tudott szállni a buszomra. Ez nekem annyira jólesett..

Legutóbb pedig ő állt az utcán és mikor közeledtem, próbált elfelé fordulni, nekem háttal.. Azt éreztem mintha nem örülne nekem.. egész közel kellett mennem hozzá és csak akkor vett észre és akkor köszönt rám, hogy jajj szia.... De nekem úgy tűnt jobban örült volna ha nem veszem észre.... ezúttal is sétáltunk kicsit és jól elbeszélgettünk ugyan de én most emiatt annyira összezavarodtam... Lehet csak én érzem rosszul és beképzelem, hogy nem akart észrevenni? Nekem mindenesetre valahogy nem fér össze az, hogy valaki egyszer még képes legyen a buszra is követni mikor meglát, máskor meg úgy tegyen mintha nem akarna velem találkozni...

21L


2013. ápr. 29. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lelombozni akarlak, de nem lehet, hogy csak azért futott a buszhoz, mert nem akarta megvárni a következőt?


Egyébként én ebből semmit nem tudok leszűrni, ne haragudj.:( Ez nagyon kevés infó.

2013. ápr. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ő a túloldalon várt az ellenkező irányba menő buszra és mikor meglátott engem a buszon és integettünk egymásnak akkor átrohant az én buszomhoz... pedig semmi dolga nem lett volna amugy abba az irányba amerre én mentem...
2013. ápr. 29. 17:08
 3/5 Csiki Kinga válasza:
Lehet,hogy télleg nem vett észre akkor amikor te mentél hozzá vagy lehet,hogy valamiért kenyelmetlenül érezte magát, vagy csak rossz napja volt :) De minden esetre nem hinném,hogy haragudna rád vagy valami ilyesmi szóval nyugi :) <3
2013. ápr. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet, h akkot nem akart találkozni senkivel v nem akart veled beszélgetni v sietett v tényleg nem vett észre
2013. ápr. 29. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De utána meg ő nem akart elengedni úgymond, mert hiába jött a buszom, megkért menjek a következővel és addig még dumáljunk....
2013. ápr. 29. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!