Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Totál összezavar a viselkedése...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totál összezavar a viselkedése. Nem tudom, hogy egyáltalán mi is "van köztünk"?

Figyelt kérdés
Csajról van szó, de nem tudok kiigazodni rajt. Egyik nap tök lazán, elbeszélget, mély szemkontaktus stb.. majd következő alkalommal mintha ott se lennék, vagy levegőnek néz, vagy átnéz rajtam... rám sem néz, csak mindenki másra. Viszont ami fura, hogy azt észrevettem, hogy sokszor "tükrözi" a mozdulataimat, ha egy társaságban vagyunk, még ha közömbös is velem. Szerintetek érdemes kezdeményezni? Vagy inkább hagyjam? Ez a kétértelmű viselkedés egyre inkább azt mutatja, hogy nem érdeklem gondolom...

2022. nov. 16. 20:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Érdekled pedig. Kezdeményezz!!!
2022. nov. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!