Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy jogos,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy jogos,ha nem akarok már vele találkozgatni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja találkozgatok egy sráccal,nem járunk hivatalosan csak sex,ő mindig azt mondja csak barátok vagyunk.Többször beszélt már nekem az exéről meghallgattam minden,de tegnap megint felhozta amikor messengeren beszéltünk és leesett hogy ő még szerelmes,hiányzik neki azt mondta,folyton rá gondol vele álmodik. Lesokkolt nem gondoltam volna,rosszul esik ez nekem,fáj.Beszéltem ma is vele,de úgy érzem nem tudok így vele lenni.Igazam van vagy ne reagáljam túl?hisz megbeszéltük semmi komoly nem lesz közöttünk.
2022. nov. 17. 20:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha fáj, akkor ne találkozz vele.
2022. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha szex kapcsolat, akkor ez nem szempont. A szerető egyben lelki szemetesláda is… üdv a való világban…

Amennyiben rájöttél, hogy te is érző lény vagy, keress inkább egy olyan férfit, aki valóban téged akar, te vagy a hercegnője.

2022. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Megbeszéltétek semmi komoly, csak szex. Ez ezzel jár, ha nem bírod ne talizz vele többet.
2022. nov. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%

Én csak arra vagyok kíváncsi, hogy ezeknek a "nőknek" miért nincs egy szikra önbecsülése sem. Oké hogy kúrogat valaki aki még csak le sem szar, de hogy közben még az exére godoljon és még el is mondja az már túlzás.

Komolyan ez volt a legjobb az összes közül? Aranyból van a farka? Gazdag? Vagy mi a jó franc!?!

2022. nov. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Egy baráti beszélgetésbe ez bőven beleférhet, de ezek szerint többet érzel iránta, neked ez már nem csak szex, úgyhogy ha nem akarsz további fájdalmat felejtsd el őt.
2022. nov. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát igazából túlreagalod, mert csak szex.

Viszont úgy tűnik te többet szeretnél tőle így azt ajánlom, hogy felejtsd el és keress magadnak egy független férfit, aki nem lóg az exen és főleg csak te kellesz neki.

2022. nov. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Egyébként én úgy voltam vele majd lesz valahogy,kialakul,talán még össze is jövünk rendesen,de ezek után kétlem.Ha 3 hónap nem volt elég,hogy miattam elfelejtse akkor már nem is fogja.Nemrég írt lesz e sex a héten,de azt írtam vissza nem hiszem aztán elköszöntem tőle,hogy megyek aludni.Egyébként mikor irogatunk tényleg tisztára olyan mintha valami haverok lennénk.Soha semmi olyat nem ír hogy puszi vagy bármi szíves emoji.
2022. nov. 17. 20:58
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

7-es Akkor mi a kérdés? Te eddig is párkapcsolatban gondolkodtál, ő meg nagyon nem, ez nem az ő hibája.

Szíves emoji, puszi, meg egyébként sem jelentene semmit, leírtad, hogy azt kérdezi lesz -e szex a héten, nem hazudik, csak dugni akar.

2022. nov. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazad van utolsó,na mindegy ez a baj én velem,azt hiszem semmi komoly aztán én esek pofára.Az a gáz,hogy.nem is akartam vele találkozni,legalább 5x pattintottam le,aztán mondom jól van legyen,és megtetszett,szimpatikus volt.3-ik talin feküdtünk le egymással akkor átbeszéltük,hogy lesz,de nekem ez nem igen fog menni.
2022. nov. 17. 21:09
 10/14 anonim ***** válasza:
7%
Mindig az kell ami nincs. Ha eltunsz majd te hiányoznál:D
2022. nov. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!