Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én reagálom túl vagy jogos,ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl vagy jogos,ha nem akarok már vele találkozgatni?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja találkozgatok egy sráccal,nem járunk hivatalosan csak sex,ő mindig azt mondja csak barátok vagyunk.Többször beszélt már nekem az exéről meghallgattam minden,de tegnap megint felhozta amikor messengeren beszéltünk és leesett hogy ő még szerelmes,hiányzik neki azt mondta,folyton rá gondol vele álmodik. Lesokkolt nem gondoltam volna,rosszul esik ez nekem,fáj.Beszéltem ma is vele,de úgy érzem nem tudok így vele lenni.Igazam van vagy ne reagáljam túl?hisz megbeszéltük semmi komoly nem lesz közöttünk.
2022. nov. 17. 20:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Elképzelhető, hogy a veled való kapcsolatot beárazta, hogy annak a haszna számára


- szex

- a női energiával feltöltődés

- lelki segély

- önbizalmat merít belőled.


Én vertem át így nőt, több évig együtt is voltam vele.


De nem tudtam elfelejteni az exemet, ha tehettem vissza jártam hozzá.


Nem tudtam uralkdoni az érzelmeim és ezért megbántottam valakit, aki nem szolgál rá.


Te se szolgálsz erre rá.

2022. nov. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
34%
Az en volt uramnak ebbe a szituba gyereket szul egy no, szoval nem vagy menthetetlen pancser kategoria. De sztem hagyd a gyaszba.
2022. nov. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
76%
Egy szemeteslada vagy ennyi
2022. nov. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miert is 16%-os a kommentem?
2022. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!