Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok tenni ebben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok tenni ebben a helyzetben? Kétségbe vagyok esve.

Figyelt kérdés

Üdvözletem mindenkinek.

Húszas éveim végén járó nő vagyok, és 2 éve benne vagyok egy párkapcsolatban.


Soha nem mondta, hogy szeret, de azt sem, hogy csinos vagyok, sem semmi szépet.

Például elmondtam neki valamelyik nap, hogy akárhányszor meglátom, vagy csak rám mosolyog, mindig ugyanazt érzem, mikor először találkoztunk.


Ekkor mosolyog és ennyi.


De soha semmi szép szava nincs hozzám (csúnya sem), kérdeztem tőle, hogy szeretsz? Vagy mi tart mellettem már 2 éve? Mert azt mondtad, hogy legyünk együtt, de soha nem beszéltél az érzéseidről.


Ekkor csendben maradt, megölelt és adott egy szájrapuszit.


Nem tudom ezt értelmezni, esetleg jártasabb férfiak/nők, tanácsok, tippek?


Köszönöm szépen


2022. nov. 19. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem akar hazudni, de az igazság kimondásához gyáva. Szóval nem szeret.
2022. nov. 19. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

#1, nem hiszem, akkor nem segítene, nem vígasztalna, ha rossz a kedvem, ha megkívánom a túrórudit, képes elindulni érte azonnal, mindig vissza kell fognom, hogy maradj már itt.

Szóval nem tudom..

2022. nov. 19. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg a tettek embere. Ez nem baj, csak nem értem, hogy ez neked miért két év után probléma. Nekem többet er az, hogy a párom minden tettebol érzem a szerelmet irántam, mint hogy napi nyolcszor elmondja, hogy gyönyörű vagyok vagy szeret. Egyszerűen a szeméből és minden mozdulatabol látom.

Viszont a párod vagy néma vagy egyszerűen nem tud kommunikálni, engem megőrjítene, ha szólnék hozza ő meg csak mutogat meg ilyesmi. Nem tudja kinyitni a száját vagy mi van??

2022. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Két év alatt elég meglepő szerintem, hogy nem beszélt még neked őszintén az érzéseiről.

Kérj tőle szerintem egy komolyabb beszélgetést ezzel kapcsolatban.

2022. nov. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tűnik, hogy szeret, de én neked adok igazat, mivel jól esik ezt hallani. Én az ellenkezőjét kérdezném tőle, hogyha nem szeret, akkor miért van velem? Én megőrülnék, ha nem tudnék vele erről beszélni, nagyon lelkizős vagyok.
2022. nov. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Többször is próbáltam vele leülni erről beszélni, de mindig csak nevetett..
2022. nov. 19. 12:05
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus nálatok hogy zajlik egy beszélgetés barmirol? Eddig annyit írtál, hogy annyit kommunikál, hogy mosolyog és nevet. Ez tok jó, mert legalább nem egy búval bszott figura, de így hogy a banatba lehet fenntartani egy kapcsolatot ?
2022. nov. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha vigasztal és minden jó vele, mi akkor a gondod? Nem mondja, hogy szeret, de te választottad őt! Ha zavar, szakíts vele, ha tudsz így élni vele, akkor ne panaszkodj hanem menj vissza hozzá és töröld magad innen. Mi, normális férfiak mondanánk neked, hogy szeretünk, de ránk se nézel, akkor marad nála.
2022. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igazi romantikus FFI,ja nem inkább egy fogyatékos...gratula...
2022. nov. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!