Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Első szex után nem válaszol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szex után nem válaszol a csaj. Mit ronthattam el?

Figyelt kérdés

Volt három randink és harmadik randin feküdtunk le. Az első csók is a harmadik randin volt.

Első randin vittem neki egy apróságot ajándékba és sétáltunk egyet. Aztán a második randin kávézni voltunk.

Második talin mondta hogy meg van fázva,ezért nem csókoltam meg inkább.

Harmadik randin megittunk pár pohár bort és töményet is,majd megcsókoltam és felhívott magához.

Az este további részében ő lakásán folytatódott a "buli".

Ott is megittunk egy egy felest,majd lefeküdtunk egymással.

Én a részegseg miatt nem tudtam elélvezni, ő azonban legalább 5x elment,figyeltem rá hogy jó legyen neki.

Ott aludtam nála,mondta hogy tök jól érzi magát velem.

Másnap reggel hazamentem és délután írtam neki hogy milyen napja volt?!

Ezt meg sem nyitotta. Utána 2 nappal később megint írtam neki hogy jól éreztem magam vele és szívesen találkoznék vele újra.

Ezt az üzenetet sem nyitotta meg.

Mi lehet a baj?



2022. nov. 19. 14:01
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
98%

Nőként írom, hogy valószínűleg azért feküdt le csak veled, mert részeg volt, (sok nő a piától beindul), valószínűleg józanon nem akart szexelni veled, nem vonzódik annyira.

Felejtsd el, ha esetleg nem így lenne majd keres.

2022. nov. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
Csak dugni kellettél. Ezért nem kell harmadik randin lefeküdni senkivel.
2022. nov. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Jó volt a szex,nem is bánom hogy megtörtént,csak azt nem szeretem ezekben az egyéjszakás kalandokban,ha valaki nekem bejön és jól érzem magam vele,akkor szívesen megismételném máskor is.
2022. nov. 20. 13:47
 24/29 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy te mit szeretnél. :D Másrészt ez nem egyéjszakás kaland volt részedről, hanem ki lettél használva.
2022. nov. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Oké,majd ejtsetek néhány könnycseppet értem :D
2022. nov. 20. 14:03
 26/29 anonim ***** válasza:
Nem válaszolt azóta se? 😔
2022. nov. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

Sajnos nem.


Még annyi volt hogy iszogatás közben mondta,hogy kérdezzek tőle bármit,hiszen most amúgy is könnyebben válaszol.

Lehet már akkor arra gondolt hogy felhívom magamhoz.

2022. nov. 20. 14:17
 28/29 anonim ***** válasza:
70%
Teis voltál már úgy nővel hogy csak megdugtad és nem kerested, most minek sír a szád?!
2022. nov. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Férfiként nekem elég sok egyéjszakás kalandom van, bár részemről majdnem mindegyik lehetne több mint egy éjszaka, mégis sokszor megáll az egynél. Ezt engedd el, ugyanúgy sok csaj van aki csak néha szexelni akar egyet és simán lehet, hogy annyira józanul már nem jöttél be neki, hogy többet is akarjon. Egyszer egy partneremet a szexre rá 1 héttel láttam véletlenül egy bárban, egy jóval alacsonyabb, átlagos testalkatú és küllemű sráccal. Ugyanúgy nem írt vissza nekem, mint ahogy neked sem. Ez van :)
2022. nov. 20. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!