Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után miért akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után miért akar mindig hívni és minek becézget még?

Figyelt kérdés
Még együtt élünk, szakítottunk. Ugyan úgy hív és ugyan olyan a hangszíne mint mikor együtt voltunk. Én nem írok neki és nem is keresem, nem igazán akarok vele beszélni se, ő eljár itthonról, egész estékre elmegy, de nem értem minek akar hívni és ha beszélünk akkor minek kicsimezik meg ilyenek. Elég nyilvánvaló hogy nem vagyok, voltam neki fontos, hiába tagadja, de akkor miért csinálja ezt?
2022. nov. 20. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert pasi es hulye.
2022. nov. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

"Még együtt élünk, szakítottunk."


Ez az amit minél előbb meg kell szüntetni, mert így semmi értelme az egész szakításnak. Ha már nem éltek együtt akkor tudatosul majd benne, hogy nem kéne hogy hívogasson.

2022. nov. 20. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivancsi hogy még így is becsicskulnál e neki
2022. nov. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hiába kíváncsi, nem.
2022. nov. 20. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!