Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most játszma?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most játszma? Szeretett …? szerethet még?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő, szakítottunk párommal, kb egy évet voltunk együtt, én szakítottam mert kiderültek dolgai és rá kellett jönnöm hogy előbb kötöm fel magam egy fára minthogy ilyen férjet kapjak, és én boldog akarok lenni olyan személlyel akinek nem kell könyörögni hogy részemről ez meg amaz az elvárásom, ( ha már én viselkedek úgy ahogy neki megfelel) hanem olyant akarok akinek jelentek annyit hogy felfogja és magától viselkedik velem úgy hogy én jól érezzem magam. Mert én is így vagyok a másikkal. Voltam borzalmas kapcsolatban.. sok èvig, nála rájöttem hogy ennyi szenvedést amit eltűrtem neki mert szerettem, senki sem érdemel meg, tanultam a hibámból. Fő problémánk a mostanival a tisztelet hiánya volt. Mondjuk nem akarom szidni de amúgy is egy agyonkényeztetett lelkisérült gyerekről van szó (mert fiatalok vagyunk, nagyon, kort most nem írnék de tényleg) azért nem tisztelt mert nem tudja milyen rossz emberrel lenni” mert én is nagyon kitettem magamét hogy neki jó legyen, előttem meg egyetlen egy barátnője volt, fiatal kis tini korszakban na ő is így viselkedett mint én. Az a tipikus anyuka elkényeztetett kedvence… ezért nem is költöztünk össze. Na most jön a de, a szex valami fenomenális volt, pedig nekem van némi tapasztalatom kapcsolatok terén.. de vele aztán ha akció volt tényleg hercegnőnek éreztem magam, az jól esett. Kapcsolatot nem akarok vele, ezt a részét el is engedtem vele kapcsolatban teljesen. Viszont ugye nem tisztelt, (amiket soroltam dolgok miatt) és azon agyalok ha nem tisztelt akkor nem is szeretett?

Mert ez általában így van. Tisztelet nélkül nincs kapcsolat mert ott nincs szeretet (se). Aztán amint felhoztam hogy hamarosan megépül a saját házam és amíg keresem az igazit, meg felőlem ő is kereshetné mert én ugyan kapcsolatot nem akarok vele, de összejárhatnánk.. mert ez a része viszont iszonyatosan működőképes volt kettőnk között. Erre meg érdekesen azt reagálta hogy az azért nem jó, mert az olyan mi ha járnánk.

Miért válaszolta ezt?

De szerintem bele fog menni az összejárásba, max később.. csak ilyen háttérrel ahogyan velem bánt igencsak furcsálltam a válaszát.


2022. nov. 20. 12:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy évig egy pár voltatok, akkor biztos maradt némi érzelem is abból az 1 évből. A szexkapcsolatoknak meg az a lényege, hogy az érzelmi részt kizárják a felek pont azért, hogy az érzelmek miatt ne legyen "bonyodalom".

Rendes kapcsolatból "visszafejlődni" szexkapcsolatba, nagyon kevés embernek sikerül. Ahhoz olyan személyiségűnek kell lennie mindkét félnek.

Eleve el kell tűrnie mindkettőnek, hogy a másik esetleg közben ismerkedik másokkal is, egy komoly kapcsolat reményében. És bizony ehhez jó pofit kell vágni. Megy ez neked?

Azt kellene eldöntenetek hogy elengeditek egymást végleg, vagy még kapaszkodtok egymásba (mert ez még mindig jobb mint egyedül lenni).

Ez amúgy is csak addig fog működni, amíg az egyik nem talál magának egy komolyabb partnert, a másik meg majd "pofára esik"....

2022. nov. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi de nem értem, annyi mindenesetre lejött, hogy akiről ekkora panaszáradatot tudsz leírni, akivel kapcsolatban ennyi sérelmed van, azzal semmi dolgod, felejtsd el.
2022. nov. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeretnél tőle kapcsolatot, akkor nem mindegy, hogy szeretett-e? Neked ez nem kell, azt írtad. Akkor felesleges ezen agyalni. (Szerintem egyébként a szeretet egyik jele a tisztelet, tehát az nincs meg, akkor nem is szeret igazán.)


Összejárni azért nem gondolnám, hogy jó ötlet, mert az elmélyítheti a te érzelmeidet, ami nem lenne jó egy ilyen szituációban, ahol te nem kapod meg azt, amit szeretnél. Hidd el, hogy van még más is, akivel ennyire jól tud működni a szex.

2022. nov. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat nem lenne olyan mintha járnátok. Sztem nincs igaza.

Ahol nem lehet tervezni, nem lehet családot alapozni, még elviekben sem, csak céltalan összejárogatasok vannak, az nem járás. El van tévedve.

2022. nov. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Minek?!

Mintha csak ő lenne a világon.

Azt az energiát egy normális kapcsolat keresésbe és építésbe fektesd.

2022. nov. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

1# menne, sőt régebben voltam hasonló helyzetben ő talált magának hamarabb partnert, nem csináltunk belőle vitát, letiltottuk egymást és kész, magyarázkodás minden egyéb nélkül.


2# ha nem lenne sérelmem nem szakítottam volna.


3# szeretek belelátni a dolgokba, de ez ilyen nonszensz, hogy eddig magasról tett rám mert akkor vagy az van hogy megfelel az elvárásaimnak, vaagy gerinces lett volna annyira velem szemben, hogy közli hogy ezeket a dolgokat képtelen tartani, szóval ebben egyetértünk :) , nem tudja azt az érzelmet elmélyíteni amik megszűntek, vagyok annyira szerencsés hogy van némi önismeretem, sőt adtam neki egy évet esélynek, láttam hogy nem jön össze amit szeretnék, azért meg nem akarom magam égetni” hogy f*szrol f*szra szállok” hogy találjak egy olyan embert akivel működik a szex, úgy hogy már találtam olyant.. meg nekem erre szükségem van, én ez miatt nem akarok évekig várni és szex mentes életet élni, ő meg már bejáratott bogár szóval ez még nem vészes szituáció..

ha találok számomra minden téren megfelelő komoly partnert akkor nyilván elengedem a mostanit de ahhoz tudnom kellene az ő oldaláról az érzelmi részt ezért érdekel hogy szerethet e még, mert nem akarok cirkuszt ha bejönne az életembe álmaim lovagja.. nem szeretnék ez miatt stresszt.

És igen képtelen vagyok látni a dolgokat így, hogy én magasról le voltam **** erre most,,, képes benyögni egy ilyen! Mondatot ami egyenlő azzal hogy szeret :) :(..


4# köszönöm!! Én is ilyen véleménnyel vagyok :)


5# a 3# válaszában benne van erre is a válasz, és nyilván nem csak ő van a világon.. ezért nem is hagynám abba a párkeresést mellette.

2022. nov. 20. 13:36
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

"és amíg keresem az igazit, meg felőlem ő is kereshetné mert én ugyan kapcsolatot nem akarok vele, de összejárhatnánk.."


" és nyilván nem csak ő van a világon.. ezért nem is hagynám abba a párkeresést mellette."


Ez nem semmi. És ezt hogy gondolod, randizgatsz, közben meg összejársz az exxel? Ez aztán értelmes döntés.

2022. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit ellentmondásos amiket írsz. Egyszer azon agyalsz, hogy szeret e, meg továbbra is vele akarsz szexelni, a következő mondatoddal meg ütöd ezt az egészet és leírod, hogy nem zavar ha talál valaki mást magának, mert akkor egyből letiltod és ennyi volt.

Szerintem te még mindig szereted őt, csak azt nem veszi be a gyomrod, hogy ő nem volt hajlandó a te játékszabályaid szerint játszani a játékot. Nem azt csinálta amit te akartál. Így szakítottál, de nem tudsz tőle véglegesen és egyértelműen elszakadni. Azt gondolod majd a szexelgetés közben ő "megváltozik" és olyan lesz a személyisége amilyennek te akarod látni. Van egy rossz hírem, ez nem így működik.

Az alapszemélyisége senkinek nem változik, csak kisebb apróbb dolgokban tud (ha akar), hozzád igazodni. De a jelek szerint egy év alatt ez nem ment nektek. És bizony olyan is van hogy két ember szereti egymást és még ennek ellenére sem tudnak megmaradni egymás mellett, mert pusztán a szerelem/szeretet nem elég. Sok minden másnak is teljesülnie kell egy jó kapcsolathoz.

Liánozva távozni egy kapcsolatból meg nem éppen a legjobb fényt vetné rád. Szexelsz az exeddel, de közben meg komoly párkapcsolatot keresel? Ez így igen hiteltelenné tenne téged egy olyan ember szemében aki tényleg komolyan gondolná veled.

Ebben az egész történetben nem is az a lényeg hogy mit érez a másik, hanem hogy te mit érzel. Miért nem vagy képes egyedül maradni egy ideig, és letisztázni az érzelmeidet? Nem hiszem hogy ennyire nem tudnád kontrollálni a szexuális igényeidet, hogy ezért futsz az exed után. Legyen már tartásod, ha már te szakítottál.

2022. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

8# egyáltalán nem ellentmondásos, csak neked nehéz felfogni hogy azért mert már szakítottunk, nem egyenlő azzal hogy szeretem, és köze nincs az érzelmeimnek a vele való szexuális viszonynak.

Elhiszem hogy a legtöbb embernek ezt nehéz is felfogni, ezért persze nem hibáztatlak. De a szexnek nincs köze az érzelmekhez, sokan el tudják különíteni, meg persze vannak akik nem… és leírtam már egyszer, de leírom mégegyszer lényeges hogy mit érez mert későbbiekben nem akarok cirkuszt.

Röviden..

én mit érzek? Jó vele a sz*x.. de többre nem kellene már. Ez az egész már nem szerelmen alapul, hanem testi kielégítésen.

Miért nem vagyok képes egyedül maradni egy ideig?

Voltam már eleget egyedül, nekem hiányzik a sz*x és a miérteket is leírtam fentebb részletesen.

Nem hiszem hogy ennyire nem tudod kontrollálni a szexuális igényeidet..

az a felfogásom az ember egyszer fiatal.. még van kedvem sz**elni, fiatalon jó a sz*x.. és én ezt teljes mértékben ki akarom használni. Mert ettől csak rosszabb lesz ha beülnek az eü gondok…

2022. nov. 20. 14:46
 10/10 anonim ***** válasza:

"Erre meg érdekesen azt reagálta hogy az azért nem jó, mert az olyan mi ha járnánk.


Miért válaszolta ezt?"

Lehet nem akar, mert van neki csaj kinezoben. Ha közben veled kavar és véletlenül kiderul akkor dobja a csaj pl. ez is lehet ok.


Vagy egész egyszerűen ő is azt gondolja, hogy te érzel meg iránta valamit és nem akar huzavonat, elvégre már megszabadultatok egymástól.

2022. nov. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!