Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha épp akkor udvaroltak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha épp akkor udvaroltak amikor épp nem voltál stabil érzelmi állapotban, mit tettél?

Figyelt kérdés

Már egyszer elküldtem, de visszajött.😓

Így is elég nyomás van rajtam, ez pedig még nagyobb nyomást helyez rám.

Kedvelem, de épp ellenkezőleg kéne érezzek, nem?


2022. nov. 20. 17:57
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Megmondanám neki, hogy most nem keresek kapcsolatot
2022. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Elküldeném még egyszer, arra hivatkozva, hogy párkapcsolatra alkalmatlan állapotban vagyok. (Ezt most a saját magammal kapcsolatos korábbi tapasztalataim alapján írom.)
2022. nov. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

Mi a baj? Miért érzel így?


Egyébként igen, mond meg neki, hogy nem keresel kapcsolatot, ha nem vagy kész ilyesmire.

2022. nov. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%

Hát hány évesek vagytok?

Mi az oka a lelkiállapotodnak?

Miért nem akarod kedvelni? Honnan ismered?


Kb ezekkel konkretizálnád a kérdés kérlek.

2022. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Szoktam mondani én is hogy örülök hogy tetszem, de kapcsolatra épp alkalmatlan vagyok, ez van. Már estem olyan hibába hogy belementem valamibe amikor offon voltam, semmi jó nem sül ki belőle.
2022. nov. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%

Van pedig, akit egyenesen felemel, ha meg meri lépni egy olyannal, akivel valóban érdemes lehet.

Velem ez volt, pedig azt gondoltam, hogy az utolsó dolog lenne a világon, amire vágyom.

Szerintem ez attól függ, hogy milyen a másik. Egy a tömegből, vagy az, akivel valamiért találkoznod kellett.

2022. nov. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
54%

Én a másik oldalán álltam ennek a dolognak. A srác volt aki elhívott randira (többször), de végül nem lett belőle több, hasonló okok miatt. Fájt, de úgy gondolom hogy ha látta hogy ez most nem menne neki, akkor jobb hogy előbb vége lett. Valószínűleg ő is rosszul érezte volna magát, (amit te is leírsz, hogy ez plusz nyomás) és én is, mert magamra vettem volna, hogy én csinálok valamit rosszul.


Szerintem nagyon érett a gondolkodásod, hogy ezt így átlátod, hogy most nem biztos hogy jót tenne neked egy kapcsolat. Én a tapasztalatomból kiindulva azt mondom, hogy maradj az álláspontod mellett. Lehet később újra összesodor titeket az élet amikor te is készen vagy egy kapcsolatra.

2022. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%
Ahogy a #6-os írta: nagyon ritkán megesik, hogy olyannal sodor össze az élet, aki valahogyan sorsszerű számodra, még ha azt is gondolod, hogy éppen nem is állsz rá készen.
2022. nov. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ha nem vagy rá kész, nem kell belemenni. Mindketten sérültök plusz utána még ezen felül is szarul fogod magadat érezni, hogy érezted hogy nem kéne, de mégis belementél.
2022. nov. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!