Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért könyvelnek el így a lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért könyvelnek el így a lányok?

Figyelt kérdés

Ha első találkozáskor nem nyomulok rá valakire, vagy nem mutatom egyből hogy én mennyire egy kanos férfiből vagyok akkor a lányok egyből elkönyvelnek barátnak, havernak, jó ismerősnek.

Arra miért nem gondolnak, hogy nem akar mindenki egyből ajtóstul rontani a házba? Miért kell azonnal ítélkezni, elkönyvelni?

Én egy kicsit visszafogottabb, konzervatívabb férfi vagyok, ezt a mai lányok miért nem értékelik?


2022. nov. 20. 23:18
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Tudják, hogy te többet akarsz, csak lassú vagy?
2022. nov. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
lehet a Korvinuszon elvégezték a könyvelőszakot
2022. nov. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy bejössz nekik?
2022. nov. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezaz, hogy többet akarok, csak lassú vagyok. Miért nem lehet felfogni, hogy ilyen faszi is létezik?
2022. nov. 20. 23:35
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De tudják, hogy többet akarsz? Valahogy ezt kommunikálod feléjük?
2022. nov. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, ha nekem tetszik egy fiú, akkor akkor is tetszik, ha nem rohan le az első randin és örülök neki, ha továbbra is találkozni akar velem és csak később lesz valami.
2022. nov. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Mert nem tetszel nekik.

Akkor sem lenne esélyed, ha rögtön bepróbálkoznál.

2022. nov. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én értékelem ha nem rohan le, de azért ne is viselkedjen semlegesen. Még ha nem tudja annyira jól magát kifejezni, akkor is tudjon valami jelet adni hogy tetszem neki.
2022. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem teljesen rossz az elképzelésed, bocsi.

Esetleg vigasztalod magad, de, ha egy nőnek tetszik egy férfi akkor egyáltalán nem befolyásolja, hogy te baratkozosan vagy próbálkozósan állsz hozzá.

És ez igaz ha nem tetszik, akkor is. Hiába udvarol egy pasi az elejétől kezdve, ha nem tetszik, úgyis barátzónát kap.

2022. nov. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

De az emberek nem úgy állnak egymáshoz, hogy "aki hozzám szól, az baszna is". Valahogy a tudtára kell adnod, hogy érdekled.


Ha odamegyek hozzád a buszon, megkérdezem, mennyi az idő, majd elfordulok és nyomkodom a telóm, akkor joggal írom ki ide, hogy miért nem akarnak a pasik lassan ismerkedni? Nem, mert az ismerkedési sebességünktől függetlenül semmilyen jelet nem adtam neked. Az, hogy én eldöntöttem, hogy ismerkedek, de erről a másik nem tud, az nem ismerkedés.

2022. nov. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!