Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyesek miért könyvelnek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyesek miért könyvelnek el felszínes, nagyképű baromnak, ha elmondom azt, hogy nekem igenis számít a nő külseje?

Figyelt kérdés

A legfontosabb az arc, mert ha csúnyának találom vagy nem tartom valami szépnek, onnantól nem érdekel bármennyire jó a belseje. Alaktól annyit várok el, hogy ne legyen sovány, kövér ne legyen kis és formátlan melle a feneke se legyen túl lapos.

Most őszintén mi a nagyképűség abban, hogy leírom az igazat és nem álszentkedek? Egy harmonikus, rendes kapcsolatban számít, hogy ne legyek rosszul a közelségétől, ne kívánjak meg más nőt. Tudom, hogy a szépség mulandó, de úgy gondolom, hogy aki most tetszik 20 30 év mulva is fog. Nem kell annyira elhanyagolnia magát és már nem lesz annyira mulandó.


2017. nov. 26. 10:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
37%
Az emberek nem szeretik az igazságot, ennyi.
2017. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
74%

Mindenkinek számít a nő külseje, sőt, a nőknek is számít a pasi külseje.

Ha valaki külsőre nem jön be, nem vonzódsz Hozzá, eleve nem kezdeményezel beszélgetést sem. Nem hiszek abban,hogy valakinek csak simán a lelkébe lehet beleszeretni, le is kell azzal feküdni. Márpedig egy számunkra külsőre nem vonzó emberrel ez nehezen megy.


Ettől még nem vagy felszínes és nagyképű.

Akkor lennél felszínes ha csak a külsőt néznéd, ez pedig vélhetőleg nem így van.

2017. nov. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem csak a küllemet nézem, számít az is, hogy jól meglegyünk egymás mellett, sokat beszélgessünk, emberséges legyen, ne legyen buta. Érdekes, hogy a külső téma az ennyire érzékeny.
2017. nov. 26. 10:37
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Mert ahogy így leírod, olyan érzés keríti hatalmába az olvasót, mintha legalábbis egy darab húsról lenne szó. Az meg nem valami szimpatikus.
2017. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
24%

#4


A női jellemzések is hasonlóak mikor egymás közt beszélnek.


#Kérdező


Mert manapság az az elvárás, hogy az ilyeneket mint te le kell szidni, szét kell zúzni. "Éberség elvtársak!" Csak a környezet változik az emberi jellem mindig marad a régi.

2017. nov. 26. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Pedig én megvetem a nők tárgyiasítását és nem egy darab húsként tekintek rájuk. Inkább azok kezelik darab húsként a másikat, akiknek mindegy csak legyen puncijuk és meglehessen dugni.
2017. nov. 26. 10:41
 7/24 anonim ***** válasza:
35%

Csak a nőknek számíthat a másik külseje.


Egy férfinek ha számít, akkor felszínes, szexista, csontokkal csak a kutyák játszanak és hasonlók.


Egy nő viszont, nehogymá' olyannal legyen, akihez nem vonzódik.

2017. nov. 26. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

#5

És te honnan tudod, hogy beszélnek egymás között a nők? Te is köztük vagy férfi létedre?


Nem tudom, Kérdező. Nekem mindegy, te hogy gondolkodsz a nőkről, csak azt írtam le, mit tükröz a stílusod. Hogy belül te mit érzel, hogy vélekedsz, az a te dolgod. De ha így adod elő, akkor tényleg felszínes pccsnek fognak tartani.

2017. nov. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
24%
Bizony, csak a nőknek számíthat a férfi a külseje, meg a kocsija, lakása, munkája. A férfi örüljön ha van bármilyen nője!!!! Mert egyenjogúság van! Éberség elvtársak! Főől főő ti rabjai a pasiiiknak! Főől föl te szexi nő...
2017. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
72%

#8


Olyan helyen dolgozom ahol sokkal több a női alkalmazott és sokszor hallom őket amikor nem tudják, hogy hallom őket. És nem sokkal különb beszélgetések vannak, mint mikor a férfiak nőket beszélnek ki. Teszem mindkét esetben sajnos, én utálom mindkét nemből az ilyesmit az egyik személyi edzőm (férfi) emiatt lett piszkosul unszimpatikus, bár ő a hűtlenségét is nagyon könnyed (és szar) kifogásokkal magyarázta. És ahogy az exeiről beszélt, hááááát...


Sok a szar mindkét oldalon.

2017. nov. 26. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!