Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mégis mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Nem tul jó már a kapcsolatunk egy ideje a barátommal, tegnap reggeltől estig dolgoztam, de mondtam jöjjön nyugodtan nem vagyok fáradt!

El is jött, de már az elején éreztem hogy vagy fáradt vagy van valami baja..

Elkezdtünk egymásra hangolódni szex előtt egy 69-el, egyszer szóltam neki hogy fájt, mert erősebben nyalt, erre megsértődött, és elkezdte mondogatni hogy szerinte nekem semmi kedvem meg hagyjuk az egészet..stb..


Mindezek után megfordult és telefonozott..

Én meg elaludtam kb 15 perc után

És mire keltem fel egy óra mulva?

Hogy ő indul haza

Megkérdezem hova megy, meg hogy szo nelkul haza akart menni?

És válasz: hazamegy mert unatkozik meg nem is tud aludni..

Ez volt este fel 12 kor

Azóta sem írt semmit😖


2022. nov. 21. 07:18
 1/8 anonim ***** válasza:
89%

Remek kis kapcsolat ez,, kvázi teljesen felesleges.

Csak az életed bonyolítod vele. Mit tennék a helyedben?

Nyilván amit minden épeszű ember.

Szakítanék.

2022. nov. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
Én azt hiszem, ez nem az első ilyen eset volt, hogy indokolatlanul besertodott valamin. Mivel alapvetően a természeténél fogva ilyen, ezért én is szakitanek. Nehogy már mindenrol magyarázkodni kelljen.
2022. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Többször előfordult és nem csak szex terén! :/

Azért ilyen mert otthon ki van nyalva a segge anyós által. De már elegem van ebből..

2022. nov. 21. 07:48
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ez elég szomorú. Sajnos nekem egyáltalán nem tűnik úgy, mintha szeretne. Ha valakit szeretsz akkor nem sértődsz meg azon, ha jelzi neked hogy valami nem oké szex közben, hanem mindent megteszel, hogy változtass. Őt pedig az örömöd nem igazán érdekelte és az érzéseid sem. Én elgondolkoznék azon, hogy ilyen kapcsolat kell-e nekem. Nemm tudom más téren milyenek vagytok, de engem meglepne ha minden rendben lenne. Az odafigyelést pedig mindenki megérdemli.
2022. nov. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jól érzed hogy nincs minden rendben :/
2022. nov. 21. 08:30
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak annyi,Te is tudod...
2022. nov. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

"Azért ilyen mert otthon ki van nyalva a segge anyós által. De már elegem van ebből.."


Ha így fogalamazol arról, aki elvben a párod, akkor teljesen mindegy, hogy ez alaptalan vagy megalapozott. Mindkét esetben hagynotok kellene egymást.

2022. nov. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nem a párom hibája hanem anyósé! Róla meg aztán ne is beszéljünk! 😡
2022. nov. 21. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!