Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt miért? Mégis mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ezt miért? Mégis mit akar? Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Szóval van egy srác, akit tavaly ilyen tájt ismertem meg egy társkeresőn. Nagyon szimpatikus volt így facebookon is ismerősök lettünk és ott folytattuk tovább a beszélgetéseinket. Éreztem, hogy szimpatikus vagyok neki és ez a szimpátia kölcsönös volt az én részemről is. Aztán pár hónapra rá úgy döntöttünk, hogy ideje lenne találkozni. Igazából csak azért húztuk, mert ő 3 műszakban dolgozik én meg egyetemista vagyok ráadásul kolis, így csak a hétvége jöhetett szóba. Oké, megejtettük a talit egy esős szombaton. Az időre tekintettel nem sok mindent tudtunk csinálni, beszélgettünk a kocsiban hogy ne ázzunk. Aztán egyszer csak elcsattant egy forró csók, de egy nem volt elég neki se és nekem se. Végül a talit is ezzel zártuk. Sose gondoltam volna hogy létezik szerelem első látásra, de létezik. Persze ezt még korai volt elkönyvelni, de nagyon jól éreztem magam és ő is (legalább is ezt mondta). Aztán értelemszerűen ilyenkor az ember a talit megismételné, próbáltam finoman rákérdezni hogy mikor érne rá legközelebb, de azt vettem észre hogy – még a talink után 2 hétig minden oké volt, írogattunk egymásnak, nagyon rendes volt, folyton a talit emlegette, de utána – valami megváltozott. Nem akarta a talit, folyton a kifogásokat kereste, meg hogy most nem ér rá. Értelemszerűen rosszul esett. De türelmes voltam. Egyszer csak mit látok? Hogy az egyik közös ismerősünkkel – aki mellékesen ugyanott dolgozik és majdnem ugyanott lakik mint a srác – szóval ezzel a leányzóval közös képek születtek, talizgatások. Ugye ezeket a facebookon tudtam meg. És egyértelmű volt hogy köztük alakul valami. Próbáltam finoman kipuhatolózni, de már teljesen eltávolodott tőlem, és csakis magamat hibáztathatom hogy így történt. A távolság és talán a találkozásunkra vetettem. A fene tudja… Aztán nem tudtam tovább nézni hogy folyton együtt lóg azzal a másik csajjal, nyilván irigykedtem, de inkább úgy döntöttem hogy nem sanyargatom tovább magam, így elengedtem őt, töröltem facebookról és próbáltam minél előbb elfelejteni. Sajnos én olyan vagyok hogy ilyen dolgok nagyon fel tudnak kavarni és rámegy a tanulmányaimra, és ezt nem akartam. Aztán épp most szombaton, találkozásunk után több mint egy fél évre bejelöl ismerősnek. Én meg… Mi a fene? Elkapott a sírás, felvillant minden emlék, holott azt hittem már sikerült lezárnom ezt az egészet és elfelejtenem őt. De úgy látszik még se. Mivel eléggé kíváncsi természet vagyok, visszajelöltem. Vajon mégis hogy jutottam eszébe? Mégis mit akar? Ezek a kérdések kavarognak bennem. És gondoltam/gondolom ha visszajelölök neki idővel választ kapok a kérdéseimre, ergó ír, de eddig nem tette. Amit még fontosnak tartok megemlíteni, az pedig az hogy új profilt csinált már vagy 3 hónapja és azzal a leányzóval akivel elvileg volt valamim nem ismerősök. Ránéztem a lány adatlapjára is, és az összes közös kép és bejegyzés ki van törölve. Gondolom szakítottak vagy valami ilyesmi. De tőlem mit akar? Ha nincs ló jó a szamár is? Vagy talán megbánta hogy ez történt? Vagy mit akarhat? Főleg így félévekre rá… Mit várhatnék tőle? Szerintetek? A legrosszabb hogy így hogy bejelölt meg újra ismerősök vagyunk eléggé felkavart az egész. Agyalok folyton folyvást. Próbálok választ találni a kérdéseimre, de nem megy. Igazából tudom hogy ezekre a kérdésekre csakis ő tud válaszolni, de én nem szeretnék ráírni a történtek után. Különben se akarom zavarni, zaklatni, stb. Mert lehet nála ez is probléma volt. A fene tudja… Bevallom őszintén, abban reménykedem abban hogy bocsánatot szeretne kérni és talán tiszta lappal kezdeni elölről mindent. De talán ilyen csak a mesékben van. De akkor meg miért jelölne be, ha nem akarna semmit? Annyira már ismerem hogy nem jelölget be csak úgy valakiket hogy minél több ismerőse legyen. Ajh, megőrjít. Nem tudom mit akar vagy hogy nekem mit kellene tennem. Nektek mi a véleményetek erről az egészről? Lányok és fiúk véleményét is szívesen fogadom. Jahm és köszönöm hogy elolvastátok ezt a kis regényt.
2015. okt. 19. 11:09
 1/9 anonim ***** válasza:
Jol teted, hogy lenyomoztad. Ez tipikusan ez az eset: ha nincs lo, jo a szamar is. Menj tanulni!
2015. okt. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én vissza se igazoltam volna.

Most veled vigasztalódna, hát tudod, mikor.

Meg csak felkavart. Ahelyett, hogy mással felejtenéd el...


Egyébként ez az első randis szex...gondolom, 20 körül vagy, pár év múlva hanyagold...

2015. okt. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem torold a sracot es probald meg elfelejteni. Igaza van az 1-esnek. Ez a "ha nincs lo, a szamar is jo" tipikus esete. Ha az o szemevel nezed a dolgokat, most epp nincs senkije es veled mar volt csok fel evvel ezelott, tehat nme kell elorol kezdenie az udvarlast, meg a randizgatast, m veled mar eljutott egy szintig, amibol tobb lehet.

Nekem 2 ilyen esetem volt. az egyik sraccal golyabalon ismerkedtunk meg, utana randiztunk, volt csok is, majd napokig semmi. Amikor irtam sms-t neki par nappal kesobb, h megis mi van, akkor visszairt egy hosszu sms-t, h o most van tul egy 2 eves kapcsolaton, es meg nem sikerult lezarnia magaban es addig nem akar belemenni semmi masba. Mondjuk, es tisztesseges indok, de megirhatta volna hamarabb is, nem pedig az, h en szedem ki belole, h megis miert kussol egy jol sikerult randi utan napokig. Aztan 4 honapra ra megint megkersett. En el ismentem a randira, de akkor mar nem erdekelt a srac, m elvesztette a varazsat az, ami az elso alkalommal volt. Ugyh le is pattintottam.

A masik ilyen esetem pont nemreg volt :D 9 honapot jartam egy sraccal, de ebbol 8 honapot tavkapcsolatban voltunk, es a srac a hatam mogott osszejott egy masik csajjal, es ezt skype-on kozolte velem, amikor en kerdeztem ra, h megis miert nem jelentkezik 1 hete. Nagyon duhos voltam a sracra, m kihasznalva ereztem magam, ugyanis en megmondtam neki az elutazasomkor, h nem hiszek a tavkapcsolatokban, es inkabb szakitsunk es ne huzzuk egymas idejet. De o konyorgott, h birni fogjuk, meg ugyis csak 1 ev, es aztan osszekoltozunk stb. Szoval elpazaroltam tobb honapot az eletembol a hulye miatt. Azzal masik csajjal egyutt is maradt, elvette felesegul es szuletett egy lanyuk. Ezt kozos ismerosotl tudtam, m en nem beszeltem a sraccal a szakitas ota es facebookon sem volt fent, csak Linked In-en, de az meg nem privat, hanem inkabb munkahelyi. Azota eltelt 10 ev es a srac Linkd In-en irt uzenetet 10 ev utan!!! El tudod ezt kepzelni??! Nem birtam ki, megneztem a Facebookjat, es az osszes eskuvos, meg a felesegevel kozos kep le van szedve, ergo elvalt. Es a bunko most kepes lenne 10 ev utan felmelegiteni a dolgokat anelkul, h megbizonyosodna arrol, h en egyaltalan erdeklodom-e iranta! aztan, amikor megtudta, h ferjnel vagyok, es nekem is vannak gyerekeim, akkor erdekes modon, nem irt tobbet...


Szoval en mondom neked, felejtsd el a sracot. Ha elsore nem voltal neki jo, akkor kapja be! Ne hagyd magad megalazni megjobban!

2015. okt. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Másodiknak mondom. Nem szexeltünk!


Am nem tudom. Vagyis tudom, ezt kellene tennem amit ti is mondtok, de mégis adnék neki egy utolsó esélyt. Sajnos ilyen jó szívű vagyok mindenkivel.

2015. okt. 19. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
Ki fog használni, aztán lelép. Legyen már önbecsülésed! Én akkor adnék neki esetleg! esélyt, ha továbbra is erősen hajt rám, annyira, hogy egy fokkal biztosabb legyek abban, hogy nem dob azonnal, ha találkozik egy neki jobban bejövő lánnyal.
2015. okt. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha elsőre jó lettél volna neki,akkor veled lettek volna fenn közös képek.Most,hogy nincs meg a leányzó,átmenetileg jó lennél te is neki,majd újra ez lenne,hogy mással látnád képeken.Sokkal rosszabbul esne neked.
2015. okt. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

És ha tényleg megbánta hogy így döntött, és szeretné jóvá tenni, tiszta lappal kezdeni?

Én ezt tudnám értékelni.

Az a baj amúgy hogy alapvetően nagyon rendes srác, csak hát az a másik lány mégis elcsavarta valahogy a fejét. Nyilván neki könnyebb dolga volt mivel mondjuk őt heti 5x láthatta engem meg max heti 1x.

2015. okt. 19. 17:44
 8/9 Sunako-chan válasza:
drágám az h elcsavarta a fejét.. felejtsd el, mert mindig kettön áll a vásár... szegénykém szakitott a csajszival valamért... és most kéne neki ideiglenes numare, párszor... mondcsak szamárnak hiszed magad? esetleg biztosan tudod h az vagy? ha nem a válasz, akkor nincs is min rágodni,meghát bedobhattad volna a mit is akarsz te megint tölem? kérdést.. kiváncsi lettem volna mit válaszol :) no meg kicsit hintsd el neki h már azota neked is lett más... vagy legalábbis alakulgat :) na vajon lelép v marad? :) éss igen tipikusan vigaszkeresö stádiumban van jelenleg kedves emberkénk. és igen te csak ideiglenes muff lennél amit megkaphat, és érezheti h ö mégiscsak janikirály mert van neki potcsaja, de aztán megint ugyanaz lenne... de ha bátor vagy és még inkább elvetemült, akkor probálj ráirni h hello, mi van veled azota h becsajoztál? na a válasza alapján már nem lesz nehéz dolgod :) csak kicsit át kell néha gondolni a dolgokat, persze a szuerelemben ilyen ritkán létezik h gondolat :D de probálkozni lehet, mondjuk egye meg amit fözött, kölcsönkenyér visszajár témák is egészen jók :D nya sok szerencsét és kevés szivtörést :D
2015. nov. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Már ráírtam. Tudom mi történt vele és a csajával. Kipanaszkodta magát, és végül azzal zártuk a beszélgetésünket (vagyis ő) hogy "majd még beszélünk, szia"... Hát kivi vagyok erre a majdra... Én személy szerint azt mondom a majdból sosincs semmi. Közöltem vele hogy nincs senkim, nem is volt (mivel hogy rákérdésezett és csodálkozott is), úgyhogy szabad a pálya, már csak lépnie kell. Én nem fogok, megígértem magamnak. Lépjen ő! Ő a pasi...
2015. nov. 12. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!