Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt elmenni vele mekizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt elmenni vele mekizni ha már számtalanszor megmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős srác aki mindig írogat, kérdezte mit szólnék hozzá ha azt mondaná hogy tetszek neki és elhívna randizni. Elmondtam neki szerintem korrekten, hogy nem vagyok vevő jelenleg egy kapcsolatra. Volt mikor megint szóba került és akkor kicsit bővebben is kifejtettem.

Ennek ellenére továbbra is írogat (én direkt csak válaszolgatok de én nem írok neki direkt). Kedves vagyok vele, de mivel régi ismerősöm nem szeretném úgy “elküldeni” mint azt akihez semmi sem köt.

Sajnos úgy látom nem ért a szép szóból, bár már csak a hogylétem felől érdeklődik, annyira már nem nyomul.

Most viszont elhívott mekizni péntekre. Ha haverként bánnánk egymással az nekem okés lenne de szerintem ő ebbe többet látna.

Ugye úgy lenne a korrekt ha nem mennék el vele? 25 évesek vagyunk…



2022. nov. 22. 23:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ne menj el vele.
2022. nov. 22. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 FoxtrotLidérc ***** válasza:
91%
Szerintem se tedd. :)))
2022. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
85%

Mond meg neki, hogy mint haver szívesen elmész vele mekizni, de ha túlgondolja, és kapcsolat céljából hívott el, akkor inkább kihagyod.


29/F

2022. nov. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges elmenned vele. Csak bonyolítod a dolgot.
2022. nov. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Pont, hogy nem korrekt. Ha igent mondasz és elmész vele, akkor csak kattogtatni fogod a srácot. Magadnak is további bonyodalmakat szülsz. Maradj polite, ha érdeklődik a hogyléted felől, akkor egy "Köszi, jól." tökéletesen megteszi. Egy idő után leesik neki a tantusz.
2022. nov. 23. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne tedd. Az a baj, hogy ő ebbe biztos többet látna még ha meg is mondanád hogy csak haverként mehettek.
2022. nov. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű, hogy ne menj
2022. nov. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész vele, akkor kb kínosan végigülöd a dolgot, miközben ő próbálkozik, majd hazaérve írja majd az üzit, hogy milyen remekül érezte magát veled, alig várja a következő randit. Kb így tudom elképzelni a szitut.
2022. nov. 23. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Viszont érdemes volna azt mondani neki, hogy nem tudsz vele kapcsolatot elképzelni, ahelyett, hogy azt mondod jelenleg nem akarsz senkivel. Nyilván azért próbálkozik, mert elfinomodtad, hogy nem érdekel.
2022. nov. 23. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
9-nek igaza van, finoman, de határozottabban, a személyére vonatkozóan kellene visszautasítani.
2022. nov. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!