Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Korrekt elmenni vele mekizni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt elmenni vele mekizni ha már számtalanszor megmondtam neki, hogy nem szeretnék tőle semmit?

Figyelt kérdés

Van egy ismerős srác aki mindig írogat, kérdezte mit szólnék hozzá ha azt mondaná hogy tetszek neki és elhívna randizni. Elmondtam neki szerintem korrekten, hogy nem vagyok vevő jelenleg egy kapcsolatra. Volt mikor megint szóba került és akkor kicsit bővebben is kifejtettem.

Ennek ellenére továbbra is írogat (én direkt csak válaszolgatok de én nem írok neki direkt). Kedves vagyok vele, de mivel régi ismerősöm nem szeretném úgy “elküldeni” mint azt akihez semmi sem köt.

Sajnos úgy látom nem ért a szép szóból, bár már csak a hogylétem felől érdeklődik, annyira már nem nyomul.

Most viszont elhívott mekizni péntekre. Ha haverként bánnánk egymással az nekem okés lenne de szerintem ő ebbe többet látna.

Ugye úgy lenne a korrekt ha nem mennék el vele? 25 évesek vagyunk…



2022. nov. 22. 23:46
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Te: "Oké, akkor menjünk el mekizni, de csak haveri alapon."


Ő magában: "Úristen, hát mégis ingent mondott! Jó, bizonytalan még, de nem szabad feladnom!"

2022. nov. 23. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy nem közlöd vele egyértelműen a dolgokat.


Nem azt mondod, hogy bocsi, de nem szeretnék tőled semmit a jövőben sem, hanem mismákolsz, hogy most nem jó egy kapcsolat, meg azért csak folyamatosan visszaírsz neki, így ő azt hiszi, majd egyszer csak lehet valami.


Ez 16-20 évesektől, akik még csak most kezdenek igazi párkapcsolati tapasztalatokat szerezni, talán elfogadható, de 25 éves felnőtt ember azért tudja már határozottan lezárni az ilyen kezdeményezéseket.

2022. nov. 23. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
37%
én nem értem, világosítsatok fel, hogy a "nem akar kapcsolatot senkivel", miért nem elég határozott visszautasítás? Benne van a lényeg: senkivel, azaz vele sem. Miért fontos kifejezetten őt visszautasítani, amikor nem az ő személyén múlik hogy lesz e kapcsolat, hanem a lány jelenlegi állapotán? Nekem fura, hogy az egyszerű nemből nem ért egy felnőtt ember.
2022. nov. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

A kérdező azt mondta "nem vagyok vevő jelenleg egy kapcsolatra."


Jelenleg. Tudja a franc, mikor mondta és azért csak folyamatosan beszélget a sráccal.

2022. nov. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
13-as Mert azt mondta "jelenleg", amiből feltételezheti, hogy 1 hét/hónap múlva nyitott lesz a közeledésére, tehát megéri próbálkoznia.
2022. nov. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 Noren1989 ***** válasza:
51%

Fizessen is akkor màr a fricikém.


Amúgy, 25évesen fel kéne fogni, h az ilyen friccek addig nyomulnak, míg meg nem mondod nekik a frankót és ki nem vezeted őket az életedből.


Ha ezt nem csinàlod időben meg, még te leszel a mocsok a végén.

2022. nov. 23. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Szemetet enni olyan romantikus. Biztos hogy összejöttök. 🥰
2022. nov. 23. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Igy jöttem össze a férjemmel! 😜
2022. nov. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 harebell ***** válasza:
100%
Amellett, hogy természetesen ne menj el vele, én is azt tanácsolom, hogy egyértelműen közöld vele, hogy ő nem jöhet szóba nálad párkapcsolati szempontból, később sem. A "jelenleg nem vagyok vevő kapcsolatra" nem ezt fejezi ki, főleg, hogy továbbra is beszéltek. Most pl valószínűleg úgy is belemenne a találkába, hogy közlöd vele, hogy szigorúan csak haveri alapon, mert úgy van vele, hogy addig is közelebb kerül hozzád, kivár, reménykedik. Legtisztább ezt lezárni.
2022. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem tetszik mond meg neki , ne jatszmaz !!
2022. nov. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!