Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdeményezheti a nő az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdeményezheti a nő az ismerkedést?

Figyelt kérdés

Van egy srác (edzőteremben már sokszor láttam és észrevttem hogy néz, ha meglát már tél óta) aki érdeklődött rólam az edzőmnél aki a barátja mellesleg hogy most szingli vagyok e? Mondtam hogy igen, nemrég lett vége a kapcsolatomnak(amit a srác is tud, hogy az exemmel már újrakezdtem egyszer)Na most mondtam az edzőnek hogy igen, de nem történik semmi azon kívül, hogy egyik nap mellettem edzett. Az edzővel beszéltem aznap és mondta hogy hallom lent voltál a terembe edzeni…

Jelöljem be facen vagy várjak még hogy lépjen?

Arra is gondoltam hogy az exem miatt óvatosabb, hátha újra visszatámcolnék és azért nem “mer” lépni?


2022. nov. 26. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
51%
Hat ba meg tudnám valakiről, hogy nemrég lett vége egy kapcsolatának és én komolyat keresek, nem jönnél szoba. Ha csak szexelni akar, akkor meg lehet, hogy beprobalkozik. De innentől, hogy tudja, hogy szingli vagy és mégsem lép, én nem kezdeményeznék, mert egyértelmű, hogy okkal nem lép.
2022. nov. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen csak fura hogy azt mondta az edzőmnek hogy nagyon tetszem neki és hogy most van e valakim. Gondolom elmondta az edzőm neki hogy nincs(de vele sem beszéltem erről direkt)

Meg hogy utána az edzőmnek elmondta hogy ma lent voltam a terembe és feltartott egy másik edző(ennyit írt az edzőm amikor kérdeztem őt valamiről) Ezt meg csak a sráctól tudja. Fura hogy beszél rólam neki ha megse…

2022. nov. 26. 08:36
 3/5 A kérdező kommentje:
Akkor várok, mert gondoltam bejelölöm facen, de akkor nem.
2022. nov. 26. 08:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Mace Windu válasza: "Tiltja a kódex!"
2022. nov. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

1. Te kezdeményezel, pl azzal hogy bejelölöd. Ezután vagy összejöttök, és boldogan éltek, amíg meg nem...., vagy kiderül, hogy semmi közös nincs bennetek. És mindenki nyugodtan továbbléphet.

2. Nem kezdeményezel, minden így marad, és mindketten boldogtalanok lesztek még akár évekig.


Mindig az van, hogy elnyomják a férfiak a nőket. Hát ezért. Mert azt hiszik, hogy a nők nem kezdeményezhetnek.

2022. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!