Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan viselkedjek a főnökömme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a főnökömmel amikor hazavisz, hogy ne legyen belőle probléma?

Figyelt kérdés
Bent az irodában eléggé hideg, egy mosoly sincs az arcán, de amikor kilépünk az ajtón és beulunk az autóba, mintha kicserélnék.
2022. nov. 28. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Megköszönöd, hogy hazavitt, kiszállsz és ennyi.
2022. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
17%

Meg akar t*szni, vagy fexel, vagy mehetsz kb.

Rajtad múlik mit döntesz.

2022. nov. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
22%
le kéne pippantanod
2022. nov. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%

Milyen problémától tartasz pontosan?


Amúgy viselkedj normálisan. Beültök, út közben elbeszélgettek erről-arról, megérkezéskor megköszönöd a fuvart, kiszállsz, hazamész.

2022. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ha jót akarsz magadnak akkor haza se viteted magad vele. Onnantól kezdve hogy a kollégák megtudják, megy majd a hátad mögött a krvázás. Ha az neked jó hogy ki leszel rekesztve, akkor vitesd csak haza magad a főnökkel.

Nyilván azért "hideg" veled az irodában, mert nem nézik jó szemmel a főnök-beosztott "viszonyt" (még akkor sem ha csak a hazafuvarozás státuszban van a dolog, ettől többet meg pláne nem).

Azért kedvesebb veled ott ahol senki sem látja, mert nyilván akar tőled valamit (minimum szexet).

De ha jót akarsz magadnak, akkor soha nem kevered össze a munkát és a magánéletet (gondolom haza tudsz menni másként is, nem csak úgy ha hazavisznek). Nagyon ritka azoknak a száma akiknek ez bejött.

2022. nov. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Persze, pont attól tartok, hogy akar valamit és majd ez a munkahelyen nem lesz jó hatással mert, ha visszautasítom akkor tuti ki fog velem bszni majd.
2022. nov. 28. 15:04
 7/18 anonim ***** válasza:
21%
Ja, erre le vtam pontozva, pedig nyugisan kirughat...
2022. nov. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%

Utasítsd vissza kedvesen. Köszönd meg az eddigi fuvarokat, aztán mondd meg, hogy a továbbiakban inkább magad mennél haza.


Ha nagyon félsz, kitalálhatsz valami jó kifogást is.

2022. nov. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit
2022. nov. 28. 15:09
 10/18 anonim ***** válasza:
41%

Az #5 válaszomat le lehet pontozni, de tapasztalatból írtam amit írtam. Én ezen már régen túl vagyok, tanultam belőle, segítő szándék "szólt belőlem".


És ez a mondás sem véletlenül született meg:


"Az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye pedig semmiből."


Egyébként nem a visszautasítás miatt rúgnak ki, hanem ellehetetlenítik a kollégák a helyzetedet. Azt sehol sem tűrik, hogy bármilyen előnyöd legyen a főnöknél, mert így vagy úgy de közöd van hozzá. És mivel ha hazavisz már ezt a következtetést vonják le belőle akik látják, így magadnak ártasz. De ezt már csak az érti meg aki végigélte.

2022. nov. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!