Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mennyire problémás az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mennyire problémás az, hogy én nem tudok azonosulni az ilyen nemi dolgokkal, minthogy egy férfi viselkedjen férfiként vagy egy nő nőként?

Figyelt kérdés
Én egy szerethető, emberséges, jószívű nőt keresek, de nem szoktam hozzátenni azt, hogy nőies legyen vagy nőnek érezze magát. Ki szerint nőies egy nő ki szerint férfias egy férfi és miért létezik az a fogalom, hogy férfiatlan vagy nőietlen valaki? Férfiatlan és nőietlen nem megalázó kijelentés? Jobb lenne, ha mindenki egyforma lenne? Ezeken szoktam eltöprengeni és mindig arra a következtetésre jutok, hogy ez ilyen társadalmi hóbort, mintha valami játék szabályoknak kéne megfelelni, hogy elnyerjem a férfiasnak mondott jelzőt. Ezt a játékot nem kívánom játszani és mindig viszolygok az olyan nőktől akik kijelentik, hogy ők férfias férfit keresnek, mert szeretnék magukat nőnek érezni. Amikor valakivel ismerkedek az a fontos, hogy vonzónak találjam a másikat, jól érezzem magam vele és jókat beszélgessünk és szeretném azt, ha a másik is így állna hozzám.
2019. jún. 22. 11:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12%

Egy gyerek honnan fogja megtanulni, hogy mi a saját nemének és a másik nemnek a szerepe, ha te ezt nem mutatod meg neki?

Egy kisfiú nem fog Barbie babával játszani.


Hogyan képzeled el a kapcsolatodat? Szerinted neked mik a feladataid?

2019. jún. 22. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Lennél olyan csajjal, aki tele van varrva, nem akar gyereket, nem ejtheted ki a jelenlétében a konyha vagy a főttétel szót, iszik, mint a kefekötő, káromkodik, mint a kocsis? Nem találnád túl nőiesnek gondolom... sőt, talán még hapsisabbnak találnád magadnál.

32/f

2019. jún. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ez a gyakorlatban hogy nyilvánulna meg?
2019. jún. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
3-ashoz csatlakozom. Ez milyen lenne a gyakorlatban?
2019. jún. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#1 Nem szabadna korlátozni a gyerek szabadságát azzal, hogy arra nevelem, hogy a társadalom milyen szerepeket tart helyesnek. Ezzel fosszátok meg a másik szabadságát. Mi van akkor, ha szeret barbie babával játszani? Semmi! Kisebb koromban nekem is volt egy és játék kocsijaim is voltak mellé, ebbe semmi egetrengető nincs.


Milyen feladatokra gondolsz pontosan? Miért kéne elképzelnem? Az a fontos, hogy boldogok legyünk és jól érezzük magunkat egymás mellett ezt felesleges túl bonyolítani.

2019. jún. 22. 12:42
 6/16 A kérdező kommentje:
Úgy nyilvánulna meg gyakorlatban, hogy mivel egyenrangú kapcsolatot keresek, ezért nem csak a barátnőmet keresem, hanem a barátomat is, ahol nincsenek ilyen felesleges körök, hogy a nő főz én meg barkácsolok. Nem szeretem a klasszikus nemi szerepeket, mert beszűkítik az ember gondolkozását, számomra többet ér a másik szabadsága, mint az, hogy görcsösen megfeleljünk társadalmi konstrukcióknak.
2019. jún. 22. 12:45
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik a gondolkodásod (feltéve, ha az ágyban a klasszikus mederben mennek a dolgok xd).

Mondjuk azt viszont el tudnád fogadni, hogy a nő annyira lesz.rja a nemi szerepét, hogy ohne smink és szép ruhák?

2019. jún. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Nem értem, egy kisfiú miért ne játszhatna Barbie babával? Mert akkor mi lesz?
2019. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
14%

Kérdező és #8!


Ti tényleg ennyire elrugaszkodtok a földtől? Nem hiába van manapság annyi homoszexuális beállítottságú ember. Hát ezért. Ez is közre játszhat.

Egy baba az lányos játék, pont.

De gondolom a ti mentalitásotokkal akkor se rökönyödnétek meg, ha a kisfiú elkezdené sminkelni magát otthon játékiból, meg lányos ruhákat felvenni, aztán lányos koronát kérni a szülinapjára, aztán majd a 18. szülinapjakor ne lepődjetek meg ha a fiúját mutatja be nektek.


Persze manapság már a csapból is a homoszexuálisok elfogadása folyik, azonban a szülőkön nagyon sok múlik.

2019. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Számomra ez felfrissules lenne, bár nem beszélgetek minden nő nevében.
2019. jún. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!