Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben mi a helyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen esetben mi a helyes reakció?

Figyelt kérdés

Tegyük fel ezt az esetet :

A párod nagyon rosszul van, legyen egy nagyon erős hasfájás, már a sírás kerülgeti. Te megöleled, megkérdezed, hogy miben segíthetsz neki, kér tőled valami, te pedig készségesen oda viszed neki, majd adsz egy puszit. Készülsz valahova, mondjuk dolgozni. Van előtte egy kis időd, legyen fél óra. Addig a párod lefekszik.

Neked ott kéne végig mögötte ülni? Te pocsék pár vagy, ha addig, amíg ő aludni próbál, közben kínjában nyög a fájdalom végett, te leülsz arra a fél órára a gép elé, mivel úgysem tudsz többet segíteni annál, amit kért és már meg is ölelgetted?


2022. nov. 28. 18:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Én annyira aggódnék és sajnálnám, hogy nem is esne jól gepezni, de hát mindenki másképp gondolkodik... 😬
2022. nov. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha ez már megszokott és évente többször ez van, mert nem bír ételeket?
2022. nov. 28. 18:54
 3/18 anonim ***** válasza:
79%
Nem tudnék nyugodtan gépezni biztos mellette maradnék és simogatnám. De nem vagyok mérvadó mert senki nem tenné amit én 😃
2022. nov. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor elvinnem orvoshoz kivizsgálásra.

Am ha ha nem eheti minek eszi? 🤔

2022. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Szinte minden alkalommal így járok el egyébként, gondoskodó vagyok, most egyszerűen azt éreztem, hogy aludni próbál és nem vagyok segítség azzal, ha ott vagyok.
2022. nov. 28. 18:57
 6/18 A kérdező kommentje:
Volt már 4 különbözőn és minden eredmény hibátlan egészséget mutat, az orvos annyit mondott, hogy akkor biztos ételek hozzák elő időnként.
2022. nov. 28. 18:57
 7/18 anonim ***** válasza:
82%
Ha ő nem haragszik érte akkor okay, kérdezd meg tőle.
2022. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Biztos vagyok benne, hogy neki utólag rosszul fog esni. Elég érzékeny és minden utólag jön fel neki.Felhozni nem is akarom, mert tartok attól, hogy félreérthető módon kommunikálnám le és az jönne le, hogy nem érdekel engem, ami nem igaz, de így meg vita lenne. Azert elég másképp működik a női és férfi agy, szerintem a nők többet látnak bele.

Az én fejemben az van, hogyha segítséget nyújtok, oda megyek hozzá, kérdezem, és ezen felül már nem tudok enyhíteni a gondján, akkor én megyek dolgomra, főleg, ha aludni készül.

Az övében biztos az lenne, hogy nem szeretem, nem érdekel :D

2022. nov. 28. 19:02
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szoktam ilyen esetben ott maradni. A párommal mindketten olyanok vagyunk, hogy a konkrét segítségen túl iszonyatosan idegesít minket az aggodalmas arccal ágy szélén üldögélés.


Ha viszont tudnám, hogy a páromnak fontos a jelenlétem, akkor ott lennék.

2022. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Basszus gyerekem van, de mi ez a baromság, hogy ott üljek és mint egy birka bámuljam. Ott vagyok, teszek-veszek, csinálom a dolgom, soha nem volt bezárva betegen a szobájába, akkor kint alszik napközben a nappaliban és ott vagyok a közelében, de azt csinálom amit éppen kell, vagy akarok, horribile dictu filmet nézek vagy telefont nyomkodok (és éjjel vele alszom.) Felnőttnél meg pláne nem ülnék ott és bámulnám.

Mi ez a kérdés te jó isten 🤦

2022. nov. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!