Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez? Szerintetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Alapjaraton én úgy gondolom hogy nem tud senki meg serteni vagy felhuzni. Bárki bármi sertod mond egyszerűnek le pattan rólam. Miért van az hogy csakis kizárólag az a személy akivel együtt vagyok engedem teljesen közel magamhoz . Olyan oldalamat merem megmutatni amit senki másnak sem. És csak ő az egyetlen aki megtud bántani vagy serteni.
2022. nov. 30. 11:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Benne van a kérdésben a válasz
2022. nov. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok, amúgy azért, mert nem neutrális számodra az a személy, vannak érzéseid iránta, azért.
2022. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ezzel alapvetően sokan vannak így.. a legtöbb esetben tökre mást mutat az ember a munkában és a külvilág felé, mint amilyen otthon kettesben vagy többesben a családjával. Szóval ezzel nincs szerintem baj. Az nagyobb gond lenne, ha a párod szavai sem érintetnének meg.
2022. nov. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a normális.
2022. nov. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök rendben van, hogy a hozzád legközelebb álló embertől esik rosszul valami. A többiek sértő mondatát nem veszed fel mert ők nem fontosak neked annyira, hogy megérje
2022. nov. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!