Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 40-es "nincstelen" férfi hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40-es "nincstelen" férfi hogy a francba szed fel 23 éves nőt???

Figyelt kérdés

Jó nem úgy nincstelen hogy egy hajléktalan, de ilyen semmi komoly melója nincs szerintem, meg úgy pénze sem ránézésre.


Egy szakra járunk levelezőn, ott a korosztály tényleg 18-60 ig van, de mondjuk átlag 35-40 az átlagéletkor.


És bakker most telt el az első félév és a csávót látom az egyik kis fiatal 23 éves csoporttársunkkal. Hát besz*rás!!!


Mi kreatív szakon vagyunk, nyilván tudja mindenki ebben ritkán van komoly pénz, itt aki továbbképezni jön magát az sem jómódú valószínűleg.


Ez a csávó meg ahogy elmondta ilyen életművész szerű, hogy egyéni vállalkozó, néha külföldön van, néha itt, de még akkor ha úgy van beugrik futárkodni (mert most ez is nagy divat lett.), meg minden szirrel-sz*rral is pénzt keres.


Voltunk nála meghívta csoportot ebédelni magához, egy 30 nm kis egyszobás semmit bérel, alig fértünk el, oké attól még tényleg tök jól éreztük magunkat.


De basszus, hogy tud egy 23 éves lány olyan apja korabeli férfihez vonzódni , aki ilyen egyetemista életmódba ragadt be???


Miközben tudom hogy volt osztálytársak, barátok, (mi is 40-es ek vagyunk) és sikeres férfiak küzdenek ismerkedési problémákkal, olyanok akiknek teljesen normális, stabil az életmódjuk???



#furcsa #idősebb férfi #érthetetlen kapcsolat
2022. dec. 2. 15:50
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
93%

"A nők ilyenek. Hiába a meleg fészek, lelépnek bárkivel, ha az izgalmasabb."

A pasik is.

2022. dec. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
11%
10. Most eszembe jutott pár ismerősöm és bakker, tényleg! Tényleg ezek a csávók kellenek. DE! ezek nem is tartanak olyan sokáig, mert az ilyen csávók rendszerint beleszarnak a kapcsolatba, és a nők egy idő után megunják. És fészket keresnek. Amit aztán újra el lehet hagyni egy ilyenért. És kezdődik minden előről... xd
2022. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
26%
12 folyt.: csak a fészek elhagyásának második "hulláma" már olyan 30-40 körül következik be.
2022. dec. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
11. nem mentség!!!4!
2022. dec. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%

Beletrafáltam, mi? :P Írtam, hogy ismerek ilyeneket. Nem is egyet. Egytől egyig véget értek ezek a nagymenős kapcsolatok. Pedig az elején nagy volt a köd, hogy mekkkkkora király a srác, hogy mindenféle "szupertitkos" úton szerzi a "lóvét", meg "mittudomén mit csinál, de olyaaaaan életrevalóóóó"


Kb ilyen fél évnél szoktak besokallni a lányok. Amikor már "túl flegma" lesz nekik a srác és "valami komolyabbat kéne" történet veszi kezdetét.

2022. dec. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

# 15


de olyankor mi történik fél évnél?


mi az hogy túl flegma lesz?

2022. dec. 2. 16:39
 17/28 anonim ***** válasza:
16. Komolytalan lesz, hanyag, kevés energiát tesz a kapcsolatba, vágod. Mert ő a menőcsávó, akinek nem kell. Ez egy ideig vonzó az önbizalomhiányos csajoknak, csak miután ők is összeszedték magukat, kidobják az ilyen suttyókat és normálisabb után néznek. Hidd el, rengeteg ilyet végignéztem (képletesen persze, érted)
2022. dec. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
16. Mármint nem úgy, hogy flgemává válik, hanem a csaj szemében lesz egyre gázabb a viselkedése. Mivel a csaj közben felépíti magában az ahhoz szükséges önbizalmat, hogy jobbat találjon, aki jobban törődik vele, odafigyel stb.
2022. dec. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

# 17


akkor ez a csávó is ilyen lehet a leírásom alapján?

2022. dec. 2. 16:44
 20/28 anonim ***** válasza:
19. Nem tudom, csak a leírás alapján keltett bennem erős asszociációkat.
2022. dec. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!