Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hölgyek, kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, kezdenétek olyan pasival, aki önhibáján kívül nem vitte még semmire, de amúgy klassz fickó?

Figyelt kérdés
A példa kedvéért ez legyek mondjuk én. Jó megjelenésű, jóképű, sármos, sportos, rendes férfi, szerény, és jó a humora is.:) Külsőre, és stílusra tényleg az álompasi, akik a magazinokban vannak. Most jön a de. De a sorsa az ritka szar, egész életét tragédiák, veszteségek, balesetek, betegségek árnyékolták be. A sok veszteség és szenvedés miatt nem tudott karriert csinálni, és nem túl vastag anyagilag, de azért nem hajléktalan. Tehát kéne olyan fickó, akinek semmilye sincs, de ezt leszámítva főnyeremény?

2021. szept. 6. 22:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
A szerénységedért fognak szeretni.
2021. szept. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem pancser "ferfi" nem kene. Vannak akik nem csodtomegek es meg jo pasik is
2021. szept. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
86%
Masodikat tudnam ismetelni. Ha ennyire sok negativ dolog tortenik veled, az nem a korulmenyek hibaja. Figyelmetlen vagy, szarsz az egeszsegedre, es raadasul mindenki hibas, csak te nem. Olyan tars kell, akivel kozosen tudunk egyrol a kettore jutni, nem olyan, akiert minden nap aggodnom kell, ma vajon mi tortenik vele...
2021. szept. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
97%
Egyáltalán mi az, hogy valamire vinni?
2021. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
75%

"semmilye"


Felejtős vagy, kérdező.

2021. szept. 6. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hopp, jogos! Semmije. De nem gondolom, hogy pancser volnék, mert balesetben elvesztettem a családomat, engem is ért baleset, stb, és nem az előléptetésre kellett koncentrálnom, hanem az életben maradásra. De a lényeget leszűrtem, én mindenkinek zöldet nyomtam, köszönöm.
2021. szept. 6. 23:17
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Hogy lehetne egy ennyire öntelt férfi "főnyeremény"? :D
2021. szept. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
A mártírkodás nem vonzó.
2021. szept. 7. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
90%

Kedves Kérdező, látsz esélyt arra, hogy ez a "kinn a seggem a gatyából" anyagi státuszod javuljon? Mik a konkrét terveid ezzel kapcsolatban? Ha vannak terveid és tetteid is afelé, hogy rendbe jöjj bármilyen tekintetben is, azt kommunikáld a nők felé, ne a csődtömeg múltadat (bármennyire is szerencsétlen vagy, ez a fajta múltban élés a felelősség elhárításának tűnik a szemükben).


Remélem, segítettem. Sok sikert!

2021. szept. 7. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Ha megkedvelem a személyiségét, akkor nem fog érdekelni a többi. Őt fogom szeretni és nem azt, amilye van.
2021. szept. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!