Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ismerkedésnél miért csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ismerkedésnél miért csak a fiúk kezdeményeznek?

Figyelt kérdés
Vajon a lányok miért nem merik?
2022. dec. 3. 21:33
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert büszmék.
2022. dec. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
40%
Mert ez így könnyebb nekik. Amúgy sokan ráfogják arra, hogy akkor qrvának néznék őket, viszont erre csak azt szoktam mondani, hogy ha qrvásan kezdeményeznek, akkor ne csodálkozzanak azon, hogy mit gondolnak róluk, meg lehet ezt oldani sokkal kifinomultabban is.
2022. dec. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Egy jó pasinál kezdeményeznek a nők is ne aggódj.
2022. dec. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
60%
de lányok is szoktak, csak szemezéssel, mosolygással jeleznek.
2022. dec. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De ne szemezgetéssel, stb jelezzenek hanem mondják meg face to face hogy ez van..
2022. dec. 3. 22:19
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
A nők passzív módon is kereshetnek társat, de a férfiaknak aktívan ki kell venniük a részüket a dologban!
2022. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sokst neznek ez megy nekik csak.. pedig ha megszolitananak konnyebb lenne.
2022. dec. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem élőben hogy a nők szemezgetnek stb és nem jönnek oda hozzám hogy pl: Szia hogy hívnak, vagy hasonló kérdésekkel. Valamikor huzamosabb ideig bámultak, rám-rám pillantgattak, de olyan is volt hogy rám nézett a csaj aztán elkezdte a haját babrálgatni. Ezek szerintem jelek és ha tökösebb a pasi akkor ilyenkor neki kell lépnie. Ez természetesen élőben volt. Társkereső oldalakon reménytelenebb a helyzet sokkal. Ott passzívan nem tudnak a nők kommunikálni ott keresik a 100 felhasználó közül a nekik legjobban bejövőset és vele kezdenek el hosszabban beszélgetni amiből még randi is esedékes lehet. Tegnap is a metrón megbámult a csaj, igaz ő nem folyamatosan mint tavaly az egyik akivel szemben sétáltam de ez sem rámpillantott és egyből tovább nézett hanem 5 mp-ig nézett utána meg még lejjebb is figyelgetett de az arca én felém volt fordulva. Egyből arra gondoltam hogy a lábam közepét nézi. :D
2022. dec. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!