Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagytatok már el valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagytatok már el valakit, azért mert igénytelenné vált? (külsőre gondolok)

Figyelt kérdés
Pl. Elhízott, szakadt ruhában járt, nem borotválta magát stb.
2010. szept. 30. 17:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Egyik fiu haverom azért hagyta el a barátnőjét,mert elhízott és nem is akart ellene tenni.Meg elvileg igénytelen lett minden más téren is,a külsejével kapcsolatban.

Én azért nem hagynám el a párom,de Ő válktoztatna is.

2010. szept. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Velem még nem volt ilyen, viszont ha nálunk ez lenne, biztos elhagynám, mivel vontos, hogy valaki igényes legyen és legyen normális ruhája...
2010. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát,de miért válik valaki igénytelenné?Kicsit fogalmazhatnál kérdező konkrétabban is....
2010. szept. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem velem történt ilyesmi, csak érdekel. Ezért sem írtam konkrétumot. De teljesen mindegy, miért válik igénytelenné, arra vagyok kíváncsi, hogy ha megtörténik, mellette maradtok-e vagy elhagyjátok.

Pl. gyakori eset, ha egy pár évek óta együtt van, már nem fordítanak akkora hangsúlyt a külsőre, mint a kapcsolat elején.

2010. szept. 30. 18:18
 5/7 anonim ***** válasza:

igen,ebben igazad van.....én is elhagynám ilyen helyzetben,ez természetes....

Tiszteljen meg már annyival,hogy ad magára,és persze a saját érdeke is mindenkinek,nem a legfontosabb,de manapság már nagyon fontos a megjelenés,az igényesség meg aztán alapvető dolog

2010. szept. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen, én hagytam elezért a volt barátom. És nem csak, hogy nem borotválkozott, a vízzel sem volt már jóban... :/ Se a fogkefével.... :/ És kijelentette, hogy őt nem érdekli, hogy hogy nézki....
2010. okt. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Még nem volt velem ilyen.

De ha lenne akk bíztos h elhagynám..

2010. okt. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!