Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? 13 éves (7. -es)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? 13 éves (7. -es) lány vagyok és még nem csókolóztam. (többi lent:D)

Figyelt kérdés
Szóval még nem csókolóztam... És ahogy "mennek" a dolgok, úgy érzem egy jó ideig nem is fogok... Olyan rossz, én is szeretném már kipróbálni, szeretném tudni milyen. Szerintetek miért nem csókolóztam még, amikor itt már olyan kérdések vannak, hogy "13 évesen elvesztettem", stb... Nem vagyok pedig ronda, nem értem:\
2010. szept. 30. 18:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én még 21 évesen nem csókolóztam. Na ki nyert?
2010. szept. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
szerintem nincs ezzel semmi gond:D am 15 vagyok, és még én sem. Majd a megfelelő személlyel. Hidd el más, h ha csak azért csinálod, hogy megtörténjen. Várd ki az alkalmat(Y)
2010. szept. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 Moszuke ***** válasza:

jó csak amikor te meg én voltál 13 akkor még a zsidó világ nem sulykolta belénk ilyen erővel ezt hogy kezdj párt keresni és légy "felnőtt" amint elérted a 9-10éves kort.


ha késlekedsz lemaradsz mindenről!!!! fhuhuuhu fhu fhu!

amikor én voltam ennyi, az volt a ciki ha valaki járt valakivel...:D most meg ha nem voltál abortuszon már kivagy közösítve o.0

2010. szept. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Hát hűha...

Egyébként én sem úgy gondoltam, hogy rögtön aki elém kerül azzal próbálom ki. :D Vagyis nem kipróbálni hanem értitek...

2010. szept. 30. 18:18
 5/23 anonim ***** válasza:

Mivan Moszuke megtanultál magyarul?

:D :D Csak mert neme még angolul magyaráztad a capslockot :))

2010. szept. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Jah:D:D:D
2010. szept. 30. 18:36
 7/23 anonim ***** válasza:
Amúgy én is 13 vagyok,és már megtehettem volna (volt egy fiú aki meg akart csókolni) De én nem szerettem őt és akkor már ne az legyen, hogy ő kapja meg az első csókomat... Majd eljön még az ideje ennek is nem?:))
2010. szept. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

Persze. :)

Lehet most le fogtok nézni, de engem csak megb*szni akarnak. De lesz*rom őket. -.-

2010. szept. 30. 18:43
 9/23 anonim ***** válasza:
Öhh... pontosan KIK akarnak téged megtoszni???
2010. szept. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

én se csókolóztam még

75/józsi

2010. szept. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!