Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek? 13 éves (7. -es)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek? 13 éves (7. -es) lány vagyok és még nem csókolóztam. (többi lent:D)

Figyelt kérdés
Szóval még nem csókolóztam... És ahogy "mennek" a dolgok, úgy érzem egy jó ideig nem is fogok... Olyan rossz, én is szeretném már kipróbálni, szeretném tudni milyen. Szerintetek miért nem csókolóztam még, amikor itt már olyan kérdések vannak, hogy "13 évesen elvesztettem", stb... Nem vagyok pedig ronda, nem értem:\
2010. szept. 30. 18:13
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

19:10 8.-osok.

Utolsó: Nagyon sajnálom... :D

2010. szept. 30. 19:24
 12/23 anonim ***** válasza:
Aha... szal nyolcadikosok........ megnézem én azt
2010. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. szept. 30. 19:30
 14/23 anonim ***** válasza:

mert a nyolcadikos kis hülyegyerekeknek még jóformán fütyijük sincs XDDD

bocsi,de ez ígyvan:DD


18/L

2010. okt. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Jézusom, azt még megértem, h 13-15 évesen nem csókolóztatok az nem gáz... De hogy huszon akárhány évesen azért kicsit ciki, nem gondoljátok?
2010. okt. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

08:44 :'DD

Utolsó: Nem tudom, szerintem nem ciki, de nem az én dolgom.

2010. okt. 2. 09:38
 17/23 anonim ***** válasza:

18 éves leszek novemberben és másfélhónapja csókolóztam először.Én is vártam,hogy majd huhh de jó lesz,de túl sokat képzeltem bele. :) Jó dolog,de annyira nem,mint amennyire vártam.

L

2010. okt. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Szerintem csak akkor jó dolog, ha nem képzeled olyan hűdejónak. Érted... Vagyis ha tényleg baromi jónak képzeled el és nem úgy sikerül, akkor olyan, mintha sz*r lenne... Vagyis. Na.. :D Nem tudom elmondani. De akkor is várom.
2010. okt. 2. 09:52
 19/23 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen én is pont így voltam, csak a fiúk egyáltalán nem közeledtek felém, közben pedig olyanokat hallottam már, hogy osztálytársam a pasijánál aludt stb... Nem túl jó érzés, de végülis találtam olyat, aki szeretett, és az első csókom akkor csattant el mikor 8.os voltam :). Fel a fejjel, türelem és találsz egy normális fiút. 16/L
2010. okt. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 hkfolt válasza:
Jaj ne aggódj már emiatt, én 17 és fél évesen kaptam az első csókomat:) csöppet sem vagy lemaradva semmiről. a "13 évesen elvesztettem" lányok pedig szerintem szánalmasak, ne akard őket követni.
2010. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!