Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 éves lány és 40 éves férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 éves lány és 40 éves férfi kapcsolata müködhet?

Figyelt kérdés
2022. dec. 7. 10:23
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
98%

9-es:

Azért, mert mind tudjuk, hogy ez kihasználás valahol. Az idősebb valamilyen módon csábítgatja, kihasználja a tinit. Akár anyagilag "segít" neki kicsit akár hitegeti, de a lényeg, hogy ebben biztos, 100% hogy nincsenek igazi érzések.

Sok kamaszt fenyegetnek meg online nap mint nap és kihasználják naivitásukat. Van akiket képekkel van akiket "társaságuk" megvonásával ami után egy önbizalomhiányos kislány egyből futni fog és megalázkodni... EZT NE NORMALIZÁLJUK.

Ne legyen oké, hogy egy 40 éves 18 évest dug. Ki tudja miket mondott neki? "Örök szerelem"? Vagy "átadom a tapasztalatom és majd hálás leszel a következő partnerednél". Biztos, hogy itt valamivel hitegetve van a kislány.


A lánynak a szerelemről, férfiakról alkotott képe pedig fals lesz. Hány férfi sír itt az oldalon nap mint nap, hogy a nőknek csak a pénz kell és hogy a normális nők nem akarnak kapcsolatot? Pont az ilyenek miatt!

2022. dec. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
98%
Apa-lány kapcsolat remekül működhet. Párkapcsolat viszont elég beteges.
2022. dec. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
26%
Igen.
2022. dec. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
98%

A 40 es szemében szinte gyerek az illeto.

Nem nirmalis szerintem hogy nem nőkkel kezd egy ferfi hanem hülyíthetőkkel.

2022. dec. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
96%
Szánalmas, korábbi kérdésnél is elmondtam, hogy azon nyomban kivágnám a lányomat. Elég hülyén festene, ha a vejem egyidős lenne velem. Csak képletesen mondom, mert nem vagyok 40. De ez gáz! Ettől még annak is jobban örülnék, ha a gyerekem meleg, vagy leszbikus lenne.
2022. dec. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 anonim ***** válasza:
25-30 évessel inkább.
2022. dec. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/50 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Általában nincs szó szerelemről a férfi részéről egy ilyen kapcsolatban. Egy 40-es férfi szerintem azért van együtt egy 18 évessel lánnyal, mert az naiv, azt a saját képére tudja formálni, el tud vele hitetni olyan dolgokat, amit érett, felnőtt nőkkel nem, rá tudja venni olyan dolgokra, amikre érett, felnőtt nőket nem, és még a teste is jó. Az ilyen kapcsolatokból a nő nem szokott jól kijönni. Mert lehet, hogy el lesz halmozva ideig-óráig mindenféle ajándékkal, de aztán majd 25-30 között le lesz cserélvel egy másik 18-20 évesre. Vagy ha nem is történik ilyen, akkor meg a generációs szakadék miatt lesz nagyon nehéz. Ha egy 40 éves úgy érzi, hogy egy 18bévessel van egy intellektuális szinten, még ha az a 18 éves érett is a korához képest (bár ezt általában kamuból mondják szerintem, hogy a csaj egójának kicsit hízelegjenek), akkor is egy óriási red flag. 40 évesen semmilyen szinten nem szabadna ott tartani, mint egy 18-20 éves. A másik meg az, hogy ha a csaj 18 évesen érettebb lenne a koránál, eszébe sem jutna 40 emberrel randizni ennyi idősen.

Én 23 vagyok, de ha azt venném észre magamon, hogy nekem az szüleim korosztálya jön be, akkor felkeresnék egy pszichológust, hogy oldjuk fel ezt az apakomplexus dolgot, mert tudom, hogy valószínűleg tönkremennék benne.

2022. dec. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:

*40 éves emberrel

17 voltam.

2022. dec. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
6%

KOMOLYAN!


Az ilyen kérdéseknek mi értelme?


Naponta van ilyen 3-4 kérdés. És mindig ugyan az a válasz: Nem.

Bár a válaszolók ugye trollok, gyerekek, meg olyan lecserélt asszonyok, akiket a férjük egy fiatalért dobott, így juszt is leszólják a fiatal nőket.


A reális válasz: Igen, működhet, HA, a lány okos, és fejben érett.


Mert ugye...miért is döntheti el 18 éves, FELNŐTT NŐ, hogy orvos lesz-e, de azt meg miért nem, hogy kinek a péniszét veszi a szájába?

2022. dec. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
95%

19

Egy 18 éves ember valószínűleg sem pályaválasztásra sem a párválasztásra nem áll készen, attól függetlenül, hogy ennyi idősen "kell" ezeket megtenni.

Gondolj már bele, hogy neked milyen volt az önmagadról alkotott képed ennyi idősen, és most milyen. Mert én 23 vagyok, tehát nem rég voltam 18, de még így is egy csomó különbség van aközött, ahogy most gondolkodom saját magamról meg a párkapcsolatokról, meg aközött, ahogy akkor gondolkodtam ezekről a dolgokról. Egy 18 éves embernek nincs kialakult személyisége, nagyon sokmindenben nem tudja még, hogy mit akar, könnyen manipulálható, és kész. És ezeket 40 évesen már tudni kellene, és be kellene látni, hogy egy 18 éveshez közeledni romantikus/szexuális motivációval egész egyszerűen nem fair azzal a fiatallal szemben.

2022. dec. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!