Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy összejöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy összejöjjön vele ez a kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Találkoztam egy sráccal akivel kölcsönösen tetszünk egymásnak és ezt már mondta is meg a csók(ok) is megvolt az egyik bulin viszont nem akar még kapcsolatot mert a nyáron volt egy barátnője akiben csalódott.De mondta hogy velem akar majd lenni de még annyira nem is ismer.. Mert a suliban látott először szóval 1 hónapja hogy ismerjük egymást de már sokat megtudtunk egymásról mert minden este beszélünk msn-en.Viszont félős nagyon.És ha elhívom hogy sétáljunk meg hogy ismerkedjünk akkor mindig lemondja.Kérlek segítsetek hogy mit csináljak h összejöjjön ez a dolog kettőnk között!
2010. okt. 1. 17:18
 1/7 anonim ***** válasza:
igazából nem akar veled járni.
2010. okt. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ne hívdd el hogy 2esbe legyetek csak menj oda hozzá suliba ilysmi stb.!!!

Amúgy én is ilyesmi vagyok max ha egy csaj elhív akkor elmegyek:D!!!

2010. okt. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
igen oda szoktam menni mindig beszélünk meg ő is odajön hozzám de mégse értem h akkor mért nem jön el meg mindig bókol msn-en is meg a haverja is mondja hogy visszamondja neki hogy mennyire kedvel engem de mégsem akar még járni velem meg azt mondták h a volt barátnőjével is 7 hónapig beszélgettek és utána jártak de én meg nem akarok olyan sokat várni :S
2010. okt. 1. 17:27
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem sem akar veled járni. Ez az egyik legsz@rabb duma, hogy "még nem akarok tőled semmit, de maaaajd valamikor igen". Ezt úgy hívják, hogy talonba tett téged. Ha majd magányos lesz, esetleg azzal nem jön össze a dolog, akivel szeretné, Te még mindig ott leszel neki.

Ha valakinek igazán tetszel, és tényleg Veled akar lenni, akkor az nem csinál ilyet, hogy lemondja a találkákat, hanem megpróbál nyitni feléd. Sajnos az általad említett fiúról ez nem mondható el... keress olyat, aki komolyan vesz.

2010. okt. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De mit tehetnék hogy ne csak "talonban" legyek hanem hogy tényleg járni akarjon velem?
2010. okt. 1. 17:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Erre nem tudok általános, mindenkinél beváló tanácsot adni... pedig már régóta próbálok :D

Esetleg barátkozz a barátaival, menjetek el együtt (nem kettesben!) szórakozni, hogy jobban megismerjen. Ha jobban megismer, talán jobban is fogsz tetszeni neki, és akkor lépni fog :) szurkolok

2010. okt. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
úú Köszi aranyos vagy ez jó ötlet! :D
2010. okt. 2. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!