Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két ember közt van kémia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két ember közt van kémia de nem lesz belőle semmi, az elmúlik egy idő után vagy mindig vonzódni fognak egymáshoz?

Figyelt kérdés
2022. dec. 22. 20:27
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Kérdezőtől nyilván.
febr. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Igen. Valami lett? Megcsalás, ámítás volt?
febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
56%
Nekem azokkal, akikkel megvolt a kémiai elsőre is, sosem múlt el igazán, csak elcsitult, ha megértettem, hogy nem lehet. De ha 5-15 év után összefutottam velük, ugyanúgy megvolt a bizserges a levegőben. Az egyikkel újra randizgattunk is és kezdett visszatérni az erős vonzalom (csak beláttam ismét, hogy azóta sem változtunk úgy személyiségben, hogy osszeillenenk). Rossz volt, mert újra el is kellett "felejteni" (de ez megint csak lecsillapítás, biológiailag most is vonz).
febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Nem volt megcsalás, nem múlt el.

A kérdést akkor emeltem ki amikor szakítottam az exemmel és sosem múlt el részemről a vonzalom. Mielőtt tettem volna valamit (neki sem volt párja)kicsit aggódtam, hogy már nem kölcsönös. De az volt.

márc. 3. 15:35
 25/26 anonim ***** válasza:
Szakítottál a barátnőddel. Odáig vagy érte a szakítàs óta is? Ő is így van vele minek szalítottál? Nem szokott visszaút lenni ha az lenne a kérdés.
márc. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Minek szakítottál akart lenni.

Melleakeg megjegyzem a kémia a közelséggel. Ha melletted van. Megérint. Megcsókoljátok egymást. Kémia nem múlásának a testi közelség a mérvadója.

márc. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!