Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság extrákkal ha már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság extrákkal ha már szerelem van egyik részről hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnám elengedni? Nyáron elkezdtünk kavarni egy nagyon régi baràtommal.Van barátnöje akibe nem szerelmes már és állítás szerint sokmindenben más mit akit ő elképzelne maga mellé. De x éve együtt vannak és rendes lány sose bántotta , bántaná ezért nem tud vele szakítani.A csajnak belefér,hogy mással is lefeküdjön csak annyi kikötést tett, hogy nem akar tudni róla.

Kezdtem úgy érezni kezd kialakulni köztünk több is mint a barátság és a szex. Mondta is hogy szakít aztán még se és ez váltakozott sokáig. Én elmondtamnneki mit érzek és lemondtam egy talalkozásunkat hogy nekem ez ìgy nem jó hogy ott a csaja.

Ezzel azt értem el, hogy lett egy távolság köztünk mondván ,hogy én játszadoztam vele hogy lefixálunk valamit aztán előtte 1héttel lemondom. És így benne most minden megingott.

Azóta találkozunk még párszor de részéről a romantikusabb érzelmek eltűntek.

Tudom ,hogy elkéne felejteni de nem tudom.Mint barát is nagyon hiányzik és esz a féltékenység, hogy a baratnőjével van.

Hogy tudnám őt elfelejteni, mit tanácsolnátok?

Tudom ,hogy hülye vagyok de sajnos az érzelmeknek mem tudok parancsolni.


2022. dec. 23. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"együtt vannak és rendes lány sose bántotta , bántaná ezért nem tud vele szakítani"


Két gyerek és 20 év házasság után esetleg hihető.

2022. dec. 23. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%

"A csajnak belefér,hogy mással is lefeküdjön csak annyi kikötést tett, hogy nem akar tudni róla."

Hát ezt az infót azért le kéne ellenőrizni, mert ez egy tipikus kamu szöveg a megcsalóknál.

Meg egyébként is képzeld el, ha igaz, mennyire korrekt ilyen megállapodást kötni?

"Csak úgy verhetsz át, ha nem tudok róla?..." XD

WTF??:)

Te kötnél ilyen megállapodást valakivel?


"Mint barát is nagyon hiányzik és esz a féltékenység, hogy a baratnőjével van."

Ha ennél több lenne köztetek, ugyanezt éreznéd, mert a viselkedésével és jelelmével ad rá okot, vele ilyen az élet.


"Hogy tudnám őt elfelejteni, mit tanácsolnátok?"

Ízlelgesd a fentieket!


Meg várj! Egyszer vagy lelép ő teljesen, és így nem lesz más választásod, vagy csinál valamit, amitől megutálod.


Ennyi, más nem nagyon tudsz.

Ha szereted, akkor szereted, ez van.

2022. dec. 23. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
57%

Faszán hagytad magad kihasználni és elhiszel minden kamu szöveget!

Azt, hogy te vagy a hibás, mert lemondtál egy mélyen megalázó szituációt!

Ami biztos, ez nem barátság! Egy barát nem csinálja ezt a másikkal. A srác köszöni szépen szuperül van, két nőt is kontrollál gyakorlatilag.

Te pedig az érzelmeid miatt elveszíted a józan eszedet! Tudod mond mondana ez a srác a haveroknak a kocsmában ?!

Hogyan tovább ezek után? Én kirúgnám, hogy a lába nem éri a földet és tiltanám mindenhonnan. Előtte megírnám, hogy ez a kapcsolat neked nem nyújt semmit, rájöttél, hogy csak kihasznál, soha többet ne keressen!

Fájni fog? Igen, nagyon! Barátnőket igazítani, túlélő haditervet kidolgozni ( program program és program)

2022. dec. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy tovább, mert a srác nem kér belőled.
2022. dec. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Hány évesek vagytok? Mióta van együtt a csajjal?
2022. dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!