Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesírási hibák miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesírási hibák miatt ejtenétek valakit?

Figyelt kérdés

Még mielőtt belém kotnétek, én se tudom kifogástalanul a helyesírási szabályokat. De olyan durva helyesírási hibákat nem ejtek, hogy kijukadni, rolla, leg ....b (külön írva és egy b-vel a végén), el menni/elkell menni, veni, stb.

Aranyos a fiú, de rohadt zavaró, hogy így ír.


2022. dec. 25. 16:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Én igen.
2022. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
Többdiplomás értelmiségiként nem várom el, hogy tökéletesen írjon, emberek vagyunk, egy-egy kisebb hiba elvétve egyáltalán nem probléma, de ha ijen a hejesirássa hógy 2 szót se túd le irni hejesen akor az kuka nem fogok tanúlatlan prolikal ismerkedni.
2022. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Befejeztem online vele az ismerkedést, mert nem bírom a nagyon gáz helyesírást.
2022. dec. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
77%
Mivel ez téged zavar, így nyugodtan jelezheted is felé a dolgot. Ha őt érdekli a véleményed, akkor megpróbál változtatni, javítani az említett problémán. 🙄
2022. dec. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha néha van pár hiba, elgépelés, az nem gond. De ilyen brutális hibák engem is kiábrándítanának.
2022. dec. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ. Én egyszer ismerkedtem valakivel, akinek kritikán aluli volt a helyesírása, de pedagógusként felismertem, hogy valószínűleg diszgráfiás. Randin rákérdeztem, az volt. Amúgy mérnök, nem kellett a munkájához. Nem emiatt nem vagyunk egy pár.
2022. dec. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
89%
#6 a diszgráfia csak kifogás, nagyon sokat lehet fejlődni vele. Én is az vagyok és ahelyett, hogy ezzel takaróznék inkább gyakorlok és többször átolvasom amit írok, mert vagyok olyan igényes magamra, hogy odafigyeljek erre.
2022. dec. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Néhàny hiba miatt nem.
2022. dec. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Az a nő nem érdekel, akit hidegen hagy a korrektor hullámos aláhúzása, hiszen mivel tartana többre engem, mint amit ideír nekem.
2022. dec. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
26%

Nem, ha amúgy művelt és okos. Jött már be diszlexiás, diszgráfiás illetve a mostani párom sem ír annyira helyesen. Egyik mérnök, másik proramozó.


Az én helyesírási tudásom is megkopott gimi óta. Ez a reál szakok hátránya.

2022. dec. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!