Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Helyesírási hibák miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyesírási hibák miatt ejtenétek valakit?

Figyelt kérdés

Még mielőtt belém kotnétek, én se tudom kifogástalanul a helyesírási szabályokat. De olyan durva helyesírási hibákat nem ejtek, hogy kijukadni, rolla, leg ....b (külön írva és egy b-vel a végén), el menni/elkell menni, veni, stb.

Aranyos a fiú, de rohadt zavaró, hogy így ír.


2022. dec. 25. 16:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
16%

#2

Megmosolyogtatott a válaszod, és egyben azt hiszem minden értelmesnek le is jött a mondanivalója.

Jár a pacsi. :D

2022. dec. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Látom valaki jobban tudja, hogy miként döntenék. Szeretnék elérhetőséget kérni, hogy a továbbiakban is meg tudjam kérdezni tőle a véleményemet.
2022. dec. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 25. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%

Én nem tudok helyesen írni.

Sose ment.A matekot lehet tanulni és érteni az se megy mindenkinek.

Szerintem az illető legyen jó ember.Mert mit érsz olyannal aki tud jól helyesen írni de mint ember egy kalap s ar?

2022. dec. 25. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Viszont ez alól kivételt képeznek a határon túli magyarok, valamint a külföldön született és felnőtt magyarok. Náluk a “magyartalan” beszédet is el tudom nézni.

2022. dec. 25. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%
Én igen.
2022. dec. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
86%

#10

És ti reál szakosok nem olvastok, vagy mi?

2022. dec. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
1-2 hiba miatt nem, mert senki nem ír 100%-osan helyesen, ill. nem magyar anyanyelvű embernél nyilván nem vagyok kákán is csomót kereső, ha egy-két magyarul megfogalmazott szövegben helytelenebbül ír, mint a nagy átlag. De konzisztensen rossz helyesírású, rengeteg szarvashibát vétő emberrel nem randiznék, mert azzal vagy intelligencia, vagy igényesség szintjén nem vagyunk egy szinten. Még mielőtt valaki a diszlexiával jönne, ismerek diszlexiás embert, igényességgel és tanulással tök jó szinten lehet tartani diszlexiával is a helyesírást... nem tökéletesen, de elfogadható szinten. Azzal meg nincs mit kezdenem, aki úgy van vele, hogy "gimi óta rosszabb lett, mert a f... akar ezzel foglalkozni", mert én nem vagyok ilyen típusú ember. Főleg ha olyan, mint a 10-es válaszoló, hogy még ebbl is azt akarja kihozni, hogy hát reál szak mellett, szíveim, ilyen piti dolgokkal nem foglalkozunk... próbálja még a hibáját is erényként feltüntetni és burkoltan dicsekedni.
2022. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
86%

Hogy kophat meg a helyesirasi keszseg?😂

Az ember nap mint nap ir es / vagy olvas. Ha valaki evek ota kulfoldon el es nem tartja a kapcsolatot egy magyarral sem, es csak kulfoldi cikkeket olvas, akkor elhiszem, hogy elfelejt ezt-azt.

De egyebkent nem nagyon. A legtobb magyar szo pedig azert nem tul bonyolult, szinte mindenre altalanos szabaly van, 1-2 kivetellel, amiket ugye megtanultunk, de ha nem vagyok valamiben 100% biztos, akkor ra szoktam keresni, mielott leirom🤷🏼‍♀️

2022. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!