Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan reagál így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan reagál így a barátom ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mielőtt össze jöttünk voltam a barátom lakásán. Barátomnak volt egy lakó társa és neki egy fiú barátja. Megjegyeztem a barátomnak hogy az ilyen fiúk az eseteim. Itt meg nem voltunk együtt a barátommal. Nos ez a fiú mondta hogy kostoljam meg amit főzött. Én ki mentem a szobából 10percre ott hagytam a barátom és beszélgetünk evvel a fiúval. Majd később össze jöttünk a barátommal és egy társaságban voltunk ahol felbukant ez a fiú lakotars. Én a barátom társaságból kilepve oda mentem ehhez a fiuhoz beszelgetni egy 10 percre. Ennek a fiúnak a tiktok videóját is be szivecskeztem ahol ő volt fel meztelenül. Barátom nagyon féltékeny erre a fiúra. De én mondtam neki ha nem te kellenel nem téged szeretnelek nem veled lennék. Jogosan féltékeny és akad ki?

2022. dec. 29. 14:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem igen. Hiába mondod, hogy ő kell, ha a másik félmeztelen videóját szivecskézed. Persze, hogy rosszulesik neki. Azt se értem, hogy miért vele jöttél össze, ha a másik az eseted. Mégis milyen viszonyban voltatok, mikor ezt azt infót megosztottad vele? Haveriban? Aztán váratlanul összejöttetek?

Ez senki számára nem lenne szerencsés mondat. Ha pedig már kimondtad, ügyelj rá, hogy ne kerülj félreérthető szituba, mert ezzel megmérgezed a kapcsolatodat.

Hiába mondod, hogy ő kell, ha ennek ellentmondóan cselekszel.

2022. dec. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Előbb-utóbb úgyis beleülsz más farkába is, tipik agyatlan picsa vagy.
2022. dec. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
1. Ismerkedtunk, randiztunk akkor a párommal
2022. dec. 29. 15:03
 4/14 A kérdező kommentje:
1. Miért cselekszem így? Azért mert egyszer be szivecskeztem a videóját? Talán már nem mehetek oda beszelgetni vele?
2022. dec. 29. 15:14
 5/14 anonim ***** válasza:
84%
Sosem értettem, hogy nem ábrándulnak ki a nők a palikból, mikor magukat mutogatva, ruha nélkül pakolják ki magukat a netre:D
2022. dec. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
93%

Kérdező, te fordított helyzetben mit éreznél, hogy cselekednél?

Szerintem te is féltékeny lennél.

2022. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
82%
Jogosan féltékeny. Én sem tűrném, ha a párom másokra csorgatná a nyálát.
2022. dec. 29. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

1 vagyok. Ha ismerkedsz, randizol egy sráccal, szerinted stílustalan vagy inkább prosztó a szemébe mondani, hogy inkább az a srác az eseted, akit ráadásul ismer is? :D

Miért lepődsz meg, mikor tátott szájjal szaladtál be a f@szerdőbe?

2022. dec. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%

Egyèbkènt igen. Alapból se szivecskézd be egy másik pasi félmeztelen videóját, főleg egy ilyen kínos kijelentés után, amit a leendő pasidnak címeztél, hogy a másik az eseted😂

Nem hiszem el, hogy ezt magyarázni kell és még te vagy felháborodva…

És igen…ne menj oda kettesben beszélgetni, mert ez mind azt erősíti, hogy megbízhatatlan vagy és ezt mind magadnak köszönheted.

Nekem, ha egy pasi valaha is azt mondta volna randi közben, hogy az a csaj az esete, úgy ott hagytam volna, mint a szar.

2022. dec. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
jogos, megalapozott a reakciója.
2022. dec. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!