Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan reagál így a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan reagál így a barátom ti mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mielőtt össze jöttünk voltam a barátom lakásán. Barátomnak volt egy lakó társa és neki egy fiú barátja. Megjegyeztem a barátomnak hogy az ilyen fiúk az eseteim. Itt meg nem voltunk együtt a barátommal. Nos ez a fiú mondta hogy kostoljam meg amit főzött. Én ki mentem a szobából 10percre ott hagytam a barátom és beszélgetünk evvel a fiúval. Majd később össze jöttünk a barátommal és egy társaságban voltunk ahol felbukant ez a fiú lakotars. Én a barátom társaságból kilepve oda mentem ehhez a fiuhoz beszelgetni egy 10 percre. Ennek a fiúnak a tiktok videóját is be szivecskeztem ahol ő volt fel meztelenül. Barátom nagyon féltékeny erre a fiúra. De én mondtam neki ha nem te kellenel nem téged szeretnelek nem veled lennék. Jogosan féltékeny és akad ki?

2022. dec. 29. 14:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
87%

9es az utolsó mondatában a lehető legtökéletesebben fogalmazott: "Nekem, ha egy pasi valaha is azt mondta volna randi közben, hogy az a csaj az esete, úgy ott hagytam volna, mint a szar." Szerintem sokan vagyunk még így ezzel. Csak azt nem értem, hogy a barátod ezek után miért jött veled össze?

Egyszóval: jogos.

2022. dec. 29. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

Hű... De amikor ezt pasik csinálják, akkor a barátnő egy toxikus szar, hisztis.

Hm..

2022. dec. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 NTBS ***** válasza:
Szerintem igen.
2023. jan. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Jogos, hogy lehetsz ilyen ostoba? 🤦‍♀️
2023. jan. 26. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!