Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100% hogy megcsal? De mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100% hogy megcsal? De mégis hogyan bizonyítsam be?

Figyelt kérdés

Beléptem a barátom msnébe és ezeket írta egy csaj: szval nem hiába nem bíztam benne. :(


"tegnap még nem ezt mondtad mikor együtt voltunk"

"mikor este lázasan csókóltál"

"de ha terhes leszek?"

"nem érint én csak a tegnap északára tok gondolni veled"


azt hiszem ezzel mindent elmondtam.. a barátomnak úgy adtam le a szitut hogy halottam valakitől, elkezdett röhögni hogy ez nem igaz.. én meg nem nagyon hittem neki ugye.. és azt mondta hogy rossz neki hogy nem hiszek neki meg hogy nem bízok benne.

Aztán valakitől megtudtam hogy nem csak én vagyok neki.. mert hogy melettem még van neki más is. Ezt az egyik haverom mondta ő a barátom unokatesójától tudja.

Amúgy ez a csaj fel is hívta őt mikor ott voltam a barátomnál. és azt mondat neki hogy halottam hogy szakítottál a b.nőddel és a barátom mondta hogy nem szakítottunk..stb.

Ha most elmondom a pasimnak hogy beléptem az msnébe akkor nagyon megfog haragudni.. de másképp hogyan buktassam le? Neki meg ugye azt mondtam hogy halottam.. pletykára meg nem lehet adni. :(


2010. okt. 2. 08:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
nagyon szeretem őt és tudom hogy ő is.. nem hiszem el hogy képes volt megcsalni. :(
2010. okt. 2. 08:34
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha képes volt megcsalni akkor aztán baromira szerethet.

Kislány,álj elé...mond meg neki hogy msnröl tudod..Az hogy te beléptél az msnjébe megbocsátható,el lehet nézni nem nagy ügy..de az hogy a másik félre lép hát ott komoly gondok vannak.

Nem gyengén hülyének néz,és te is marha vagy ha azon agyalsz megharagszik az msn miatt-.-".de te ugyan meg ne haragudj hogy megcsalt,áá isten ments,inkább dicsérd meg,jol tette+

2010. okt. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

jövőhéten talizunk.. vagyis úgy volt hogy ma is de abból már nem lesz semmi.

Elfogom neki mondani hogy beléptem az msnébe!

Aztán kíváncsi leszek erre mit lép. :S

2010. okt. 2. 08:42
 4/17 A kérdező kommentje:
és pont vele feküdtem le először. :S
2010. okt. 2. 08:45
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

:S:S

Sztem jobb dolog tudni az igazságot,mint hazugságban élni!

Ha fáj is,de jobb,hidd el.

2010. okt. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
jaj :(
2010. okt. 2. 08:54
 7/17 anonim ***** válasza:

Az egyetlen kérdés hogy mit akarsz elérni? Vele akarsz maradni? Akkor ülj le vele, beszéljétek meg, de ne ábrándozz szivem kutyából nem lesz szalonna hidd el, én is probáltam megváltoztatni egy s*ggfejet, semmi értelme. Fiatal vagy, inkább a második lehetőséget válaszd: hagyd el. Ezesetben viszont nem kell semmit bizonyítanod. Miért kéne?


ezeken felül... megfog haragudni ha tudja hogy elolvastad az msnjét? há kinem sz*rja le? még ő fog megharagudni... ne légy naív mert úgy jársz mint én :(

2010. okt. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

most látom mennyire nehéz megválni attól akivel legelőször feküdtél le.. :S

Megbeszéljük.. de tényleg a legjobb ha ott hagyom. :(

2010. okt. 2. 09:11
 9/17 anonim ***** válasza:

Ne légy bolond és ilyen naiv, egyértelmű hogy magasról lesz@r és teljesen hülyének néz!!!!!


Ez ezek szerint nagyon kellemes lehet neked, hogy ezek után is nagyon akarod őt...Nem kell bizonyítanod semmit egyszerűen megmondod hogy ennyi volt, nem szereted szépen kirakod a szűrét ha megkérdezi, hogy miért akkor megmondhatod, hogy utálod ha hülyének néznek és mivel ő ilyen volt ezért te is megcsaltad őt egy másik pasival azt huzzál vissza anyádhoz...

2010. okt. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hagyd el és kész.


Nem kell bizonygatni semmit, csak küldd el a francba.

2010. okt. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!