Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 100% hogy megcsal? De mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

100% hogy megcsal? De mégis hogyan bizonyítsam be?

Figyelt kérdés

Beléptem a barátom msnébe és ezeket írta egy csaj: szval nem hiába nem bíztam benne. :(


"tegnap még nem ezt mondtad mikor együtt voltunk"

"mikor este lázasan csókóltál"

"de ha terhes leszek?"

"nem érint én csak a tegnap északára tok gondolni veled"


azt hiszem ezzel mindent elmondtam.. a barátomnak úgy adtam le a szitut hogy halottam valakitől, elkezdett röhögni hogy ez nem igaz.. én meg nem nagyon hittem neki ugye.. és azt mondta hogy rossz neki hogy nem hiszek neki meg hogy nem bízok benne.

Aztán valakitől megtudtam hogy nem csak én vagyok neki.. mert hogy melettem még van neki más is. Ezt az egyik haverom mondta ő a barátom unokatesójától tudja.

Amúgy ez a csaj fel is hívta őt mikor ott voltam a barátomnál. és azt mondat neki hogy halottam hogy szakítottál a b.nőddel és a barátom mondta hogy nem szakítottunk..stb.

Ha most elmondom a pasimnak hogy beléptem az msnébe akkor nagyon megfog haragudni.. de másképp hogyan buktassam le? Neki meg ugye azt mondtam hogy halottam.. pletykára meg nem lehet adni. :(


2010. okt. 2. 08:33
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Azért,mert ő volt az első,el lehet felejteni..Nekem másfél hónapja történt meg a dolog,egy olyan sráccal,akivel 8 hónapig msnen hazudoztam,majd lebuktam és kibékültünk.Nem is voltunk együtt,nem is éreztem szerelmet iránta,majd ő is elmondta,hogy nem szeret.Egy világ dőlt össze bennem,rájöttem,hogy nekem mégis fontos ő,el is mondtam neki,mire azt a választ kaptam " még nálam is átmehet szerelembe"..Mondanom se kell,hogy nem lett belőle semmi,azóta már barátként vagyunk és múltkor le is feküdtünk,mert imádjuk együtt az életet,de ő mégse szeret szerelemből.nem is értem,de mindegy.Már nekem sincsenek érzelmek,egyszerűen szeretek vele lenni,és legalább vele megtanulom a szex részleteit és még élvezem is. :)

18/L

2010. okt. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Nehogy még te alázkodj meg előtte,vagy te félj hogy megharagszik!

Dobd ki bmeg,ha melletted mást dug,akkor nem hiszem hogy annyira komolyan venne.Hány éves vagy amúgy?15-16?

Küldd el a francba!Jobbat érdemelsz!

2010. okt. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
hát ha mi szakítunk én tuti hogy nem fogok utána vele szexelgetni... 15 éves vagyok meg amúgyis.. keressen ku*vát ha hiánya van!!!
2010. okt. 2. 10:03
 14/17 A kérdező kommentje:
én sose bírnám megcsalni azt akit szeretek.. amúgy meg elég ku*va b.női voltak eddig.. azokat is megcsalta.. de a b.női is őt.
2010. okt. 2. 10:04
 15/17 anonim ***** válasza:

Ahogy ének tanárbácsim mondta volt:

Légy vele nagyon kedves, sokszor mond neki hogy szereted és hasonló jelzőkkel halmozd el. Rajzolj neki valami kedveset vagy írj neki valami szépet. Mindegy milyen szemétláda a pasas van lelkiismerete és előbb utóbb rosszul fogja érezni magát... egyszer be fogja vallani az előtt kell az orrára csapni az ajtót, kidobni a francba. Hetek múlva is az ajtódat fogja kaparni és a bocsánatodért esedezni.


Bár ez már ott megbukott hogy elmondtad neki, hogy "hallottad".

2010. okt. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
A lányt keresd meg, ő biztosan nem fog falazni a barátodnak.
2010. okt. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló lehet hogy az lesz!
2010. okt. 2. 19:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!