Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet a lánnyal ennek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet a lánnyal ennek a férfinak?

Figyelt kérdés

Régen jóban voltak (nem úgy, tehát nem történt köztük semmi, csak dumálgattak, elhülyéskedtek), aztán látszólag ok nélkül a férfi flegma lett (a lány nem utasította vissza, nem volt vele bunkó), majd a lány többször is visszahallja, hogy ez a férfi, főleg részegen előhozza őt társaságban és van, hogy szidja, olyan dolgokat mond róla, amik nem igazak.

Miért csinálhatja ezt egy férfi egy nővel? Miért foglalkozik vele, ha utálja?


2023. jan. 1. 13:33
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Bocsi, emberek témakörbe akartam, esetleg jelentsétek, hogy rossz kategória.
2023. jan. 1. 13:34
 2/20 anonim ***** válasza:
31%
Mert önvédelem. Én is megutáltam már nőt akit akartam, de tudtam, hogy kevés vagyok hozzá, így nem is léptem soha felé. Inkább gyűlölöm, és kerülöm.
2023. jan. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
A lánynak lett közben pasija?
2023. jan. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
3# nem. Neki viszont mindig is volt.🤷‍♀️
2023. jan. 1. 13:41
 5/20 anonim ***** válasza:
72%
2-es, még ilyen aljas piszok baromságot! Nem is kell ám a másikkal foglalkozni...
2023. jan. 1. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
5# na ez az, hogy ha utál, én sem értem miért foglalkozik velem…
2023. jan. 1. 13:43
 7/20 anonim ***** válasza:
Nem a lánnyal van baja, hanem a fejével, méghozzá elég komoly gond van a toronyban... Pont ezért nem érdemes foglalkozni vele, miket hord össze. Mentálisan sérült, ennyi.
2023. jan. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Leírtak alapján látszólag van csak gondja a lánnyal. Lehet az is tud valami "okot" is a flegmaságra. Talán akkora traumát okozott neki, hogy ebben keresi a vigasztalást. Tehát az utálat lehet látszólagos, felületi jellegű, holott belül ennek épen az ellenkezője van a háttérbe.

Talán ha a lány, megkérdezné fény derülne a miértjére.

2023. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
8# megkérdeztem, bunkón lerázott.
2023. jan. 1. 15:05
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

#9

Kérdezd meg újra. Hátha részeg volt, és legközelebb kifogsz egy józan pillanatot.

2023. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!