Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit kéne tennem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit kéne tennem? (barátság extrákkal)

Figyelt kérdés

23 éves nő vagyok, és van egy 25 éves srác, akivel barátság extrákkal kapcsolatba kezdtünk. Nagyon jól működik köztünk a szex, és emellett emberileg is szuperül megvagyunk. Néha közös programot szervezünk, jókat beszélgetünk, olykor a problémáinkat is megosztjuk egymással stb. Szóval minden frankó lenne, viszont azt érzem, hogy a srác kezd többet képzelni a dologba. Sokszor utalgat arra, hogy fontos vagyok neki és hogy számít rám a jövőben, ugyanakkor nem mondja ki teljesen nyíltan. Rosszul érzem magam, mert én barátságnál többet nem érzek iránta, és kétlem, hogy kettőnknek lenne közös jövője.


Szerintetek mit kéne tennem? Semmiképpen sem szeretném megbántani, mert egy igazán kedves, aranyos, jólelkű ember. Nem akarom hitegetni, de azt sem szeretném, ha vége lenne a kapcsolatnak, mert jelenleg nekem 100%-ig megfelel, és hát ugye közvetlenül nem mondta, hogy érezne bármit irántam. Ti mit tennétek?



2023. jan. 1. 21:15
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

"Ha csak barátként tekintenél rá, nem lenne köztetek."


Szerintem én jobbam tudom, ha nem haragszol...


Amúgy meg soha egyetlen FwB kapcsolatomat nem sírtam vissza, úgyhogy ez mellé ment.

2023. jan. 4. 17:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!