Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan alakult ki önnél a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan alakult ki önnél a barátság extrákkal?

Figyelt kérdés

Hogyan alakult ki?

Mi volt a legjobb sztory, élmény?

Kérlek írjatok kort és nemet is.

Hosszú történetekre számítok



2022. nov. 5. 13:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
Sehogy, nem volt ilyenem.
2022. nov. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
önnél?
2022. nov. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%

Önözöl vagy tegezel?

"Hosszú történetekre számítok"

Ne számíts semmire, akkor esetleg kaphatsz.

2022. nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Akinek nem volt ilyen, minek ír ? 😅😄 azokra vonatkozott gondolom, akik már éltek at ilyet…
2022. nov. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
32%
#4, még te is csak gondolod. A kérdező nem írt róla. Azt sem tudja, hogyan szólítsa a leendő válaszolóit.
2022. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%

Jóban voltunk, mint haverok.

Sok téma után a szex téma is szóba került. Utána szóba jött, hogy akkor csinálhatnánk egymással is.


N27 (nem kérek privàtot)

2022. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem engedte a gyakori a tervezést a kérdésben, bocsánat ha követelőzőbek tűntem, csak érdekelnek hogy másokkal tényleg történt-e ilyen
2022. nov. 5. 13:53
 8/12 anonim válasza:
91%
Egy baráti társaságban voltunk, egyszer nagyon berúgtunk, és kavartunk részegen. Mindkettőnknek bejött, szinglik is voltunk és egyikünk se akart kapcsolatot, így végül jó barátok lettünk akik néha össze járogattak. Egy évig csináltuk ezt, aztán én szerelmes lettem másba így lett vége.
2022. nov. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
13%

Ezek olyan felemelő és megható történetek....A gyerekek biztos szívesen hallgatják majd...Ja, nem! XD


Barátság VAGY párkapcsolat extrákkal.

Ez is trendi még és a sztorik is jobbak, tartalmasabbak.

2022. nov. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerelmes lettem, neki meg kellett a szex, ezen kívül minden másban teljesen egyeztünk: közös hobbik, egyforma ízlés, hasonló tervek szóval jól éreztük magunkat. Ezen kívül nekem nem volt más esélyem kapcsolatra szóval mivel ilyen csak egyszer van az életben ezért belementem. 1,5 évig tartott
2022. nov. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!