Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nem vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem vesznek gyakran virágot?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz szól a kérdésem.

Van ez a fantasztikus mondás, hogy "ha akarná, megtenné", amit agyon szajkóznak Facebook, tiktok, stb videókban.

Nos, férfiak, akik párja szereti a virágot és mégsem vesztek állandóan, hanem mondjuk évi 3x, ti valóban nem vagytok oda eléggé a nőért, akivel vagytok?


2023. jan. 1. 23:38
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Sztm ez hülyeség.

Nekem is jók esik a virág és szeretem. De nem kell folyamat hozni, néha-néha jó.

N 30

2023. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Nem az első olyan videóba futottam bele, ahol azt írják a nők is, hogy a párjuk tudja, hogy mennyire szeretnének virágot kapni, mégsem hoz, maximum évi 2-3x
2023. jan. 1. 23:56
 3/29 anonim ***** válasza:
89%

Én még sosem vettem lánynak virágot és a közeli ismeretségemben sem divat ez már. A szüleink még csináltak ilyet. Én fura, konzervatív dolognak érzem. Más, személyesebb ajándékokat szoktam adni vagy szervezünk közös programot, utazást stb. A virág szinte rosszabb, mint bármilyen más dekorációs tárgy, mert elhervad, tehát idővel mindenképp ki kell dobni. Minek öljek meg feleslegesen egy növényt, azért hogy utána kidobja? Akkor már inkább valami hasznosat veszek neki, mondjuk egy könyvet.


28/F

2023. jan. 2. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
80%
1 vagyok. Amúgy szomorú, h már nem divat a virág sztm.
2023. jan. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
75%
#4 Akkor már inkább cserepes növényt vennék. Azt legalább nem kell kidobni idővel.
2023. jan. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges pénzkidobásnak tartom. Változnak az idők. Nem a virág, ajándékok száma vagy értéke határozza meg, kit mennyire szeretünk.
2023. jan. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem értelmesebb dolgokat is lehet venni egy nőnek.
2023. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

De, csak nem szeretem, ha egy szép gesztusból megszokás lesz.


Imádom a feleségem főztjét, de jó az úgy, ha nem főz ő sem minden nap rám. Névnap, szülinap, nőnap, Valentin nap meg az évfordulónk. Én ezekre szoktam virágot venni és ő is nagyjából ilyen alkalmakkor tölt el fél napokat a konyhában. És ez így van jól. :)

2023. jan. 2. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szállj le a földre, a valóságba, és ne a Fece, Tik-tok, és egyéb videókból táplálkozz, hanem a valóságból.

Ha valaki csak virággal tudja kifejezni az érzéseit, a párja iránt az már régen rossz.

2023. jan. 2. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
0%
Mocskos férfiak!
2023. jan. 2. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!