Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik nem vesznek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik nem vesznek gyakran virágot?

Figyelt kérdés

Férfiakhoz szól a kérdésem.

Van ez a fantasztikus mondás, hogy "ha akarná, megtenné", amit agyon szajkóznak Facebook, tiktok, stb videókban.

Nos, férfiak, akik párja szereti a virágot és mégsem vesztek állandóan, hanem mondjuk évi 3x, ti valóban nem vagytok oda eléggé a nőért, akivel vagytok?


2023. jan. 1. 23:38
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Az én feleségem nem igényli. Amit sajnálok. Nem értékeli. Igazából semmit sem.
2023. jan. 2. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
Te mit szoktál neki venni?
2023. jan. 2. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
barátnőm nem szereti a vágott virágot, cserepeset meg nem veszek neki mindig minden alkalomra, szóval nincs ebből semmi gond nálunk
2023. jan. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Milyen és hány szál virág a tarifád?
2023. jan. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Jó nagy baromság. Sose kaptam virágot nem vagyok egy virágos fajta, de annál több figyelmet az meg pont eleg.
2023. jan. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősi körben 2 pasi, aki ilyen nagyon teátrálisan ajándékoz, eltúlzott virágcsokor stb., egyébként pedig a mindennapokban pedig egy parasztok a párjaikkal. Valamit kompenzálnak.
2023. jan. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:

Nem is pont a virág, hanem bármi, amit szeret a lány és a férfi nem teszi meg... Hát elég gáz. Sok ilyen kisfiú van, aki szerint csak meg kell szerezni a nőt, egy hónapig lelkesek és lehozzák a csillagokat is, majd ha már szerintük megvan a fix punci, nem tesznek semmit. Pedig ha a lány megtesz mindent, akkor a fiú is megtehetne. A kölcsönösség is fontos.


Tudom ebből szeretik kihozni azt, hogy jajj az kell a nőknek hogy pénzt költsenek rájuk... Nem. A figyelmesség kell. Exem is ilyet mondott, amikor mondtam neki, hogy figyelj ha azt látod az összes haverodon, hogy meglepik valamivel a barátnőjüket, akkor te miért nem teszed, miközben tudod, hogy jól esne nekem? Válasz: úgy csinálsz mintha soha nem költenék rád pénzt. Itt arra gondolt hogy a mekiben néha vett egy sajtburger menüt nekem :D De még mindig nem a pénzről volt szó, hanem a figyelmességről és hogy eszébe jutok amikor elhalad egy virágbolt vagy édesség bolt mellett és vesz valamit kb 500-1000 Ft értékben. Nem mindennap. Havi egy kettő alkalommal mondjuk.

2023. jan. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Több válasz utalt arra, hogy nőnek hisztek. Férfi vagyok.

Leginkább ezért kérdeztem rá, mert az én barátnőm kevesli, ahányszor kap. Lényegében nem is kifejezetten bolti virágot emleget, "az úr széléről" is jó neki. Nekem viszont nem jut eszembe olyan gyakran, mint ő vágyik rá. Ezért érdekelt más tapasztalata.

Volt egy kérdés, hogy "te mit veszel neki", gondolom ez akkor számít, ha nő vagyok. Egyébként ő olyan dolgokat vesz nekem, amire éppen szükségem van, figyeli a környezetem, ha pl látja, hogy nincs már tusdürdőm, akkor vesz nekem.

2023. jan. 2. 09:46
 19/29 anonim ***** válasza:
Nekem nőként annyira jól esett mindig is,mikor minden alkalom nélkül váratlanul megleptek egy csokor virággal.
2023. jan. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Csokor virágot azért nem veszel alkalom nélkül, mert abból a több ezer forintból inkább elviszem enni valahova
2023. jan. 2. 10:02
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!